Rīgas pilsēta, kandidātu saraksts

Nr.p.k. Kandidāts Izglītība(-s) Nodarbošanās, amati, bijušie amati
1 Juta Strīķe Augstākā izglītība tiesību zinātnē (Latvijas Universitāte) Jaunās konservatīvās partijas Rīgas nodaļas vadītāja, bijusī KNAB priekšnieka vietniece
2 Jānis Bordāns Maģistra grāds tiesību zinātnē (Latvijas Universitāte) Jaunās konservatīvās partijas valdes priekšsēdētājs, zvērināts advokāts, zvērinātu advokātu biroja “WALL” partneris, bijušais tieslietu ministrs
3 Juris Jurašs Maģistra grāds tiesību zinātnē (Latvijas policijas akadēmija) Jaunā konservatīvās partijas valdes loceklis, jurists, SIA “IMMUNITAS” valdes loceklis, bijušais KNAB Operatīvo izstrāžu nodaļas vadītājs
4 Krišjānis Feldmans Maģistra grāds ekonomikā, uzņēmumu un organizāciju vadīšanā (Banku augstskola) Jaunā konservatīvās partijas valdes loceklis, ekonomists, korporatīvās drošības un krīzes vadības speciālists, licencēta apsardzes komersanta SIA “Legatus”, SIA “Sumter”, SIA “KF Consulting” valžu priekšsēdētājs, bijušais tieslietu ministra padomnieks ekonomikas un drošības jautājumos
5 Sandis Riekstiņš Pašlaik studē uzņēmējdarbības vadību (Biznesa augstskolā “Turība”), Vidējā profesionālā izglītība pavāra specialitātē (Rīgas būvamatniecības vidusskola) Latvijas hidromelioratīvo būvnieku asociācijas padomes priekšsēdētājs, SIA “Limbažu melio” valdes loceklis, SIA “Valkas meliorācija” būvdarbu vadītāja palīgs
6 Marija Balcere Friziere – meistare SIA “Marijas virtuve” valdes priekšsēdētāja un sabiedriskās aprūpes biedrības “Marija” valdes priekšsēdētāja
7 Evita Zālīte-Grosa Maģistra grāds mūzikā, vokālajā mākslā (Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmija) Balvas “Latvijas lepnums” laureāte, SIA “A.Gross creative” vokāliste
8 Druvis Kleins Maģistra grāds Eiropas Studijās (Latvijas Universitāte) Drošības speciālists, bijušais Jaunsardzes un informācijas centra vadītājs, 17 gadus dienējis Latvijas Nacionālajos bruņotajos spēkos
9 Linda Ozola Maģistra grāds konferenču tulkošanā (Latvijas Universitāte), Bakalaura grāds angļu-norvēģu filoloģijā (Latvijas Universitāte) Administratīvā darbiniece Norvēģijas Karalistes vēstniecībā Latvijā un ārštata tulks Eiropas Komisijā
10 Imants Keišs Agronoms (Latvijas Lauksaimniecības akadēmija), Satiksmes noteikumu pasniedzējs (LPSR Autotransporta un šoseju min.), Autovadīšanas instruktors (LPSR Autotransporta un šoseju min. Mācību kombināts), Tehniķis mehāniķis (Priekuļu lauksaimniecības mehanizācijas tehnikums) Latvijas Daudzbērnu ģimeņu biedrības valdes priekšsēdētājs
11 Eva Mārtuža Maģistra grāds teoloģijas zinātnē (Latvijas Universitāte), maģistra grāds žurnālistikā (Latvijas Universitāte), augstākā izglītība rakstniecības teorijā un praksē (Latvijas Universitāte) Rakstniece
12 Normunds Žunna Bakalaura grāds ekonomikā, muitas vadības un nodokļu specialitātē (Rīgas Tehniskā universitāte) Lauksaimniecības tehnikas ražotāju un tirgotāju asociācijas izpilddirektors
13 Guntars Vaivars Doktora grāds ķīmijā (Latvijas Zinātņu Akadēmija), Ķīmiķis (Latvijas Universitātes Ķīmijas fakultāte) Latvijas Universitātes Ķīmijas fakultātes asociētais profesors
14 Konstantīns Zorins Inženieris siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijā (Rīgas Tehniskā universitāte) SIA „ZILBER” valdes loceklis
15 Ilgvars Brakovskis Juriskonsults piektais, profesionālās kvalifikācijas līmenis (Baltijas Starptautiskā akadēmija) SIA “Mig Baltic” noliktavas vadītājs, bijušais KNAB operatīvais darbinieks
16 Jānis Klauze Maģistra grāds ekonomikā (Latvijas Universitāte) SIA “Mundus”, SIA “Expedite” un SIA “Extrashop.lv valdes loceklis
17 Māris Grīnbergs Starptautiskās ekonomikas un tiesību speciālists ar svešvalodu zināšanām (Latvijas Universitātes Starptautisko attiecību institūts) un Ekonomika (Dalhousie Universitāte, Kanāda); Fiziķis, fizikas pasniedzējs (Latvijas Universitāte) un Fizikas maģistrs (Latvijas Universitāte) Valsts zemes dienesta analītiķis un Rīgas Tehniskās universitātes Inženierekonomikas fakultātes vieslektors
18 Linda Medne Reģionālā ekonomika, Ekonomikas doktors (LLU Ekonomikas fakultāte, doktorantūra), Ekonomika, Uzņēmējdarbības ekonomikas maģistrs (LU Ekonomikas fakultāte, Tautsaimniecības institūts, maģistratūra) un Sabiedriskā ēdināšana, inženieris tehnologs (Latvijas Lauksaimniecības Akadēmija, Pārtikas Tehnoloģijas fakultāte) Latvijas Lauksaimniecības Universitātes Pārtikas Tehnoloģijas fakultātes Uztura katedra docente un SIA “Viesnīcu un restorānu mācību centrs” (VRMC) valdes locekle
19 Pēteris Aglonietis Teloģijas maģistrs (Krakovas PAT) un Kristīgās mācības skolotājs (Latvijas Universitāte) “Valsts Probācijas dienests” vecākais probācijas speciālists
20 Edgars Horns Tiesību zinātnes (Baltijas Starptautiskā Akadēmija), Sociālo zinātņu bakaluars psiholoģijā (Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmija) SIA “Delectamenti”, SIA “Bono Servitio”, SIA “RCS-1” un SIA “Cibus Sanus” valdes loceklis
21 Santa Suhaka Kultūras menedžments (Ekonomikas un kultūras augstskola) SIA “ATEA” norēķinu administrators
22 Valters Bergs Tiesību zinātņu fakultāte, jurista palīga kvalifikācija (Biznesa vadības koledža), Mediators – profesionālā augstākā izglītība (Erfurtes lietišķo zinātņu universitāte), Pārvērtējošās konsultēšanas metode psiholoģijā (Alter Ego) Rīgas apgabaltiesas Zvērināta tiesu izpildītāja 69. iecirkņa jurists un SIA “Legatus” valdes loceklis
23 Mārcis Kūlis Maģistra grāds (Latvijas mūzikas akadēmija), Maģistra grāds (koncertmeksāmens) (Lībekas mūzikas augstskola) Latvijas nacionālā simfoniskā orķestra koncertmeistara vietnieka p.i., mūziķis un Liepājas simfoniskā orķestra grupas koncertmeistars
24 Ingus Kļaviņš Uzņēmējdarbības vadība (nepabeigta) (Biznesa vadības koledža) SIA “Baltic Forestry” direktors, bijušais SIA “Baltic Taxi” direktors
25 Edgars Grotāns Bakalaura grāds sociālajā darbā (SDSP Augstskola „Attīstība”) Biedrības „Latvijas Samariešu apvienība” struktūrvienības „Īstermiņa mītne” vadītājs
26 Diāna Baķe Uztura zinātne (nepabeigta) (Rīgas Stradiņa universitāte) SIA “BTC Apsaimniekotājs” biroja vadītāja
27 Jānis Ozols Tiesību zinātne (Latvijas Universitāte) SIA “Skolvadības pakalpojumi” valdes loceklis
28 Vilis Bārtulis Tiesību zinātņu maģistrs (Policijas akadēmija), Jurists (Latvijas Universitāte) Nodrošinājuma valsts aģentūras vecākais referents
29 Dace Austra Balode Maģistrs pedagoģijas zinātnes studiju programmā (LU Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultāte) Rīgas Centra daiļamatniecības pamatskolas pagarinātās dienas grupas skolotājs
30 Jānis Kņazs Profesionālais bakalaura grāds uzņēmējdarbības vadībā (RISEBA) SIA “J.K. Agency” valdes priekšsēdētājs
31 Barba Zunde Jurists (Juridiskā koledža) SIA “Lietišķās informācijas dienests” klientu attiecību vadītāja
32 Artis Buks Maģistra grāds vēsturē (Latvijas Universitāte) SIA “DBx” līdzīpašnieks, vēstures terminu enciklopēdijas “vesture.eu” autors
33 Juris Bogdanovičs Mehanizācijas fakultāte, iegūts inženiera diploms automobiļu specialitātē (Latvijas Lauksaimniecības akadēmija) Pensionārs, bijs sporta kluba “Lauva” vadītājs, Ziemeļeiropas Rallijkrosa čempionāta dibinātājs un pirmais prezidents, ieņēmis vadošu amatus starptautiskos uzņēmumos – Inchcape Motors Latvia,  Hansa Auto, Lauva Auto, ViAmerika u.c.
34 Gundars Lauva Automātiskie elektrosakari (Rīgas Elektromehāniskais tehnikums) SIA “Pilsētnieks” un SIA “R4” valdes loceklis
35 Otto Lodiņš Vidējā speciālā izglītība metālapstrādē (Kijevas Radio tehnikums) SIA “Lodex” valdes loceklis
36 Indulis Tupesis Maģistra grāds biznesa vadībā (Kalifornijas universitāte), Bakalaura grāds ekonomikā (Viskonsīnas universitāte) Pensionārs, bijušais ASV Aizsardzības ministrijas ierēdnis
37 Raimonds Jaunzems Vidējo un lielo uzņēmumu vadītājs (Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmija) Biznesa konsultants, bijušais Coca-Cola biznesa attīstības direktors
38 Arvīds Bērziņš Ārsta grāds medicīnā (Rīgas Stradiņa universitāte) VSIA “Paula Stradiņa klīniskā universtiātes slimnīca” ārsts – rezidents anestezioloģijas un reanimatoloģijas specialitātē
39 Aldis Upmalis Maģistra grāds politikas zinātnē (Latvijas Universitāte), Maģistra grāds vēsturē, vēstures pasniedzējs (Latvijas Universitāte) Vēsturnieks
40 Ilze Pirktiņa Finanšu analītiķa kvalifikācija un profesionālais maģistra grāds finanšu ekonomikā (Latvijas Universitāte), Sociālo zinātņu bakalaura grāds vadībzinātnē (Rīgas Tehniskā universitāte) SIA “Form.com” valdes locekle un finanšu direktore, Rīgas Tirdzniecības profesionālās vidusskolas profesionālo priekšmetu skolotāja
41 Vineta Kiršteine Jurists (Latvijas Universitāte), Latviešu valodas un literatūras skolotāja (Latvijas Universitāte) Valsts administrācijas skolas Eiropas Savienības fondu projektu juriste
42 Anita Svece Profesionālais maģistra grāds personāla vadībā, kvalifikācija- personāla vadītāja (Rīgas Starptautiskā ekonomikas un biznesa administrācijas augstskola), Sociālo zinātņu bakalaurs psiholoģijā (Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības augstskola) Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas Diktofonu centra vadītāja
43 Kaspars Kalnmeiers Inženierzinātņu maģistra grāds telekomunikācijās (Rīgas Aviācijas Universitāte), Inženierzinātņu bakalaura grāds telekomunikācijās specialitātē “Skaitļošanas kompleksi un datu pārraides tīkli” (Rīgas Aviācijas Universitāte), Automātisko elektrosakaru tehniķis (Rīgas Tehniskā koledža) VAS „Latvijas Valsts ceļi” informācijas sistēmu uzturētājs
44 Zinaīda Jēkabsone Filologs, angļu valodas skolotājs (Latvijas Universitāte) Pensionāre
45 Astra Feldmane Maģistra grāds žurnālistikā (Latvijas Universitāte), Otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība, iegūta kvalifikācija “Vidusskolas latviešu valodas un literatūras skolotājs” (Latvijas Universitāte) “KF Consulting” SIA korektore
46 Krišjānis Brūvelis Psiholoģija (nepabeigta) (Latvijas Universitāte) Valsts ieņēmumu dienesta informācijas sistēmu administrators
47 Daina Vīķele Kora diriģēšana (E. Melngaiļa Liepājas mūzikas vidusskola) SIA “Polipaks” iesaiņojumu dizainere
48 Kristīne Solnceva Pirmsskolas izglītības audzinātāja (nepabeigts) (Rīgas pedagoģiskā skola) SIA “Pievedums.lv” klientu apkalpošanas speciāliste
49 Matīss Kempe Studē – Siltums, gāze un ūdens tehnoloģija (Rīgas Tehniskā universitāte) Rīgas Celtniecības koledžas lektors un inženierkomunikāciju komisijas vadītājs
50 Linda Katrīna Vrubļevska Tiesību zinātne – jurists, jurista palīgs (Biznesa vadības koledža) Mājsaimniece, piedalās labdarības projektos
51 Renārs Volkovs Elektronikas un telekomunikāciju fakultāte, bakalaura grāds (Rīgas Tehniskā universitāte) Valdes loceklis biedrībā “Latvijas Motoklubu Asociācija”, biedrībā “Motoklubs Bucefals”, SIA “Next Door” un SIA “Eko VR”
52 Aleksandrs Leitāns Finanšu menedžments (Latvijas Universitāte) SIA “LAT LV” valdes loceklis
53 Edgars Kāpa Sociālo zinātņu bakalaura grāds tiesību zinātnē (Latvijas Policijas akadēmija) Sniedz darba tiesību juridiskās konsultācijas
54 Ilze Boitmane Maģistra grāds personāla vadībā (Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskola “RISEBA”), Bakalaura grāds psiholoģijā (Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmija (RPIVA) ), Augstākā profesionālā izglītība pedagoģijā (Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmija (RPIVA)) SIA “I-Work Group” valdes locekle un Sociālā integrācijas valsts aģentūras (SIVA) Koledžas lektore, cilvēku resursu studiju programmas vadītāja
55 Ilva Bērziņa Maģistra grāds, uzņēmējdarbības vadība (Rīgas Starptautiskā ekonomikas un biznesa administrācijas augstskola), Augstākā profesionālā izglītība, sociālais darbinieks (Sociālā darba un sociālās pedagoģijas augstskola SIA “Attīstība”) SIA “EXPgroup” valdes locekle un SIA “Personnel Recruitment&Rutines” valdes priekšsēdētāja
56 Gundars Ābers Jurists (Latvijas Universitāte), Biškopis (VecBebru ST) SIA “Elektropunkts” noliktavas pārzinis
57 Inguss Kudiņš Maģistra grāds tiesību zinātnē (Biznesa augstskola Turība) Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta vecākais jurists
58 Osvalds Kretainis Projektu vadītājs (Latvijas Universitāte), Vadu sakaru aparatūra (Rīgas Elektromehāniskais tehnikums) SIA “General Serviss” tehniskais direktors
59 Jānis Liberts Jurists (Latvijas Policijas akadēmija) AS “Attīstības finanšu institūcija Altum” jurists un SIA “InterConsult” valdes loceklis
60 Maira Kernagaite Frizūru modelētājs (Rīgas Stila un Modes profesionālā vidusskola) Studente
61 Dainis Čapkovskis Pirmā līmeņa profesionālā augstākā izglītība tiesību zinātnē (Latvijas Policijas akadēmija) SIA “MV Latvia” tirdzniecības struktūrvienības vadītājs
62 Juris Puķītis Vidējā speciālā izglītība – Nepārtrauktās stikla šķiedras ražošanas operators SIA “Cerība un Kompānija” un SIA “Lords I.P.” valdes loceklis
63 Māris Gulbis Maģistra grāds tiesību zinātnē (Latvijas Universitāte) SIA “Port Park Rīga” un SIA “Angelica” valdes loceklis