Valde

Jaunās konservatīvās partijas valdi veido pieci cilvēki – valdes priekšsēdētājs, valdes priekšsēdētāja vietnieks un trīs valdes locekļi. Saskaņā ar partijas statūtiem, valdi ievēlē partijas kopsapulce vai padome uz vienu gadu, vēlējot partijas priekšsēdētāju un valdes locekļus atsevišķi. Valdes priešsēdētāja vietnieku ievēlē valde, šim amatam izraugoties kādu no ievēlētajiem valdes locekļiem.

Viena gada pilnvaru termiņš un biežas vēlēšanas nodrošina labu demokrātisko procesu, kā arī to, ka partijas valde vienmēr darbojas ar stipru partijas biedru dotu mandātu.

Pēdējās Jaunās konservatīvās partijas valdes vēlēšanas notika 2021. gada 13. martā.

Pašreizējais Jaunās konservatīvās partijas valdes sastāvs

Jānis Bordāns

Valdes priekšsēdētājs

Latvijas Republikas ministru prezidenta biedrs, tieslietu ministrs. Pirms kļūšanas par tieslietu ministru, ievēlēts 13. Saeimā, bija arī Saeimas Juridiskās komisijas priekšsēdētājs. Agrāk bijis  zvērināts advokāts, zvērinātu advokātu biroja “WALL” partneris, tieslietu ministrs (2012 – 2014).

Krišjānis Feldmans

Valdes priekšsēdētāja vietnieks

13. Saeimas deputāts, Jauno konservatīvo frakcijas priekšsēdātāja biedrs, Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas priekšsēdētājs. Publisko izdevumu un revīzijas komisijas priekšsēdētāja biedrs. Pēc izglītības – ekonomists. Bijis arī tieslietu ministra padomnieks ekonomikas un drošības jautājumos.

Juris Jurašs

Valdes loceklis

13. Saeimas deputāts, Saeimas Jauno konservatīvo frakcijas un Juridiskās komisijas priekšsēdētājs. Pēc izglītības – jurists. Bijis KNAB Operatīvo izstrāžu nodaļas vadītājs.

Gatis Eglītis

Valdes loceklis

Latvijas Republikas labklājības ministrs. Pirms kļūšanas par ministru, bijis Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas Finanšu sektora uzraudzības apakškomisijas priekšsēdētājs, Eiropas lietu komisijas priekšsēdētājas biedrs, NATO Parlamentāras asamblejas Latvijas delegācijas pastāvīgais pārstāvis. Pēc izglītības – ekonomists.

Linda Ozola

Valdes locekle

Rīgas domes priekšsēdētāja vietniece
Iepriekš 13. Saeimas deputāte. Jauno konservatīvo frakcijas priekšsēdētāja biedre. Ārlietu komisijas un Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijas locekle.
Iegūts Latvijas Universitātes, Humanitāro zinātņu fakultātes, profesionālais maģistra grāds tulkošanā un tulka kvalifikācijā.