Valde

Konservatīvajiem valdi veido septiņi cilvēki – valdes priekšsēdētājs un seši valdes locekļi. Saskaņā ar partijas statūtiem, valdi ievēlē partijas kopsapulce vai padome uz diviem gadiem, vēlējot partijas priekšsēdētāju un valdes locekļus atsevišķi. Valdes priekšsēdētāja vietniekus ievēlē valde, šim amatam izraugoties kādu no ievēlētajiem valdes locekļiem. Divu gadu pilnvaru termiņš un atklātas vēlēšanas nodrošina pārredzamu demokrātisko procesu, kā arī to, ka partijas valde vienmēr darbojas ar stipru partijas biedru dotu mandātu. Pēdējās Konservatīvo partijas valdes vēlēšanas notika 2022. gada 12. novembrī.

Pašreizējais Konservatīvo partijas valdes sastāvs

Gatis Eglītis

Valdes priekšsēdētājs

13.Saeimā bija Latvijas Republikas labklājības ministrs. Pirms kļūšanas par ministru, bijis Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas Finanšu sektora uzraudzības apakškomisijas priekšsēdētājs, Eiropas lietu komisijas priekšsēdētājas biedrs, NATO Parlamentāras asamblejas Latvijas delegācijas pastāvīgais pārstāvis. Pēc izglītības – ekonomists. Trīs bērnu tēvs.

Andris Vītols

Valdes priekšsēdētāja vietnieks

Vadījis Tieslietu ministra J.Bordāna biroju. Šobrīd Ķekavas novada domes Attīstības komitejas priekšsēdētājs, iepriekš – jurists Valsts kancelejā un Eiropas Parlamentā. Pēc izglītības jurists, maģistra grāds Eiropas Savienības tiesībās.

Guna Švika

Valdes priekšsēdētāja vietniece

Gulbenes novada domes priekšsēdētāja vietniece. Latvijas Zaļo ceļu asociācijas valdes locekle. Ieguvusi maģistra grādu Sabiedrības vadībā. Ir inženieres Zemes ierīkotājas kvalifikācija. Vairāk kā 20 gadu pieredze pašvaldības darbā. Piedalījusies Vidzemes tūrisma asociācijas un Latvijas zaļo ceļu asociācijas veidošanā un dibināšanā. Augstu vērtēju ģimeniskās vērtības.

Mārtiņš Štāls

Valdes loceklis

Uzņēmējs, SIA “Cloud Enterprise Systems” valdes loceklis. Ieguvis maģistra grādu informācijas tehnoloģijās un maģistra grādu ekonomikā. Vieslektors un diplomdarbu vadītājs Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitātē. Ar pieredzi valsts pārvaldē, piemēram, vadot Uzņēmumu reģistra IT un attīstības nodaļu. Piedalījies politikas nostādņu veidošanā nevalstiskās organizācijās – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamerā un Meierovica biedrībā par progresīvām pārmaiņām.

Jānis Svemps

Valdes loceklis

Akciju sabiedrības “Attīstības finanšu institūcija Altum” vecākais klientu darījumu vadītājs, pēc izglītības ekonomists un finansists, maģistra grāds ekonomikā. Latvijas erudītu līgas biedrs.

Guntis Rasims

Valdes loceklis

Rēzeknes novada domes deputāts. Izglītības, kultūras un sporta komitejas priekšsēdētājs.
Izglītības un kultūras projektu producents. Biedrības “Latgolys Saeima” vadītājs.
Latgaliešu kultūras gada balvas “Boņuks” aizsācējs.