Konservatīvo komanda Zemgalē

Darām drosmīgi!

Es ticu, ka Latvija var būt valsts ar sakārtotiem ceļiem, nodokļu sistēmas bez “pārsteigumiem” un cilvēkiem, kas grib mācīties, strādāt un pelnīt – sev un sabiedrības labklājībai.
Strādāsim, lai izskaustu shēmošanu un lai biznesa vides noteikumi ir vienādi visiem. Turpināsim palielināt senioru pirktspēju un palīdzēsim visiem, kuriem ir mazāk paveicies, jo Latvijā katrs cilvēks ir vērtība, katrs ir svarīgs.

Cieņā -
Gatis Eglītis
Konservatīvo kandidātu saraksta līderis Zemgales vēlēšanu apgabalā

Kandidātu saraksts

1. Gatis Eglītis

"Labklājības ministrs, kura darba rezultātā dzīvē realizēts gan Konservatīvo plāns 3x500, gan būtiski paaugstināts ģimenes valsts pabalsts vecākiem ar bērniem. Studējis Rīgas Ekonomikas augstskolā, Vīnes Diplomātijas akadēmijā un Džona Hopkinsa Universitātē Itālijā. Ilgstoši strādājis Eiropas Savienības institūcijās, pēc tam kopā ar ģimeni atgriezies Latvijā. Trīs bērnu tēvs.
Savas karjeras laikā iepazinis Latvijas valsts pārvaldi un galvenos lēmumu pieņēmējus, kā arī guvis plašu pieredzi un zināšanas lielākajās Latvijas ekonomikas nozarēs: ražošanā, lauksaimniecībā, banku un ostu pakalpojumos, eksporta un investīciju veicināšanas pasākumos."

2. Sandis Riekstiņš

Saeimas deputāts, Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas Sporta apakškomisijas priekšsēdētājs, Izglītības un zinātnes ministrijas parlamentārais sekretārs.

3. Aivars Geidāns

Dzimis Jelgavā, absolvējis Latvijas Universitāti, sociālo zinātņu maģistra grāds vadībā. Strādā arhitektūras uzņēmumā par projekta vadītāju. Ieguvis pieredzi valsts pārvaldē kā Jelgavas novada domes deputāts, kā arī pildījis 13. Saeimas deputāta amata pienākumus.

4. Aivars Vanags

Sēlis. Augstākā izglītība – inženieris. Precējies, trīs bērnu tēvs un vectēvs diviem mazbērniem. Visi dzīvo un strādā Latvijā. Jēkabpils novada deputāts un priekšsēdētāja vietnieks veselības un sociālo pakalpojumu jautājumos.

5. Artis Ramutis

Ekonomists, finansists. Daudz gadu pavadīts kreditēšanā, strādājot ar uzņēmējiem un uzraugot dažādus investīciju projektus. Specializējas industriālo un investīciju objektu tirdzniecībā. Darbs ar vietējo un starptautisko kapitālu. Tas palīdz saprast Latvijas priekšrocības un trūkumus investoru piesaistē, esot konkurējošā vidē. Mērķis ir Latvijas līderība investīciju piesaistē pirmām kārtām Baltijas valstu vidū.

6. Mārtiņš Brigzna

Dzimtā puse ir Auce, bet šobrīd aktīvi darbojas Tērvetē un Dobelē. Iestājas par pašvaldības darba sakārtošanu. Nodarbojas ne tikai ar biznesu, bet organizē arī koncertus, bagātinot vietējo iedzīvotāju kultūras dzīvi Tērvetē un Dobelē. Aktīvi darbojas atkarību mazinošu pasākumu atbalstīšanā un strādā ar atkarīgām personām. Organizē bezmaksas veselīga dzīvesveida veicinošus pasākumus.

7. Juris Ludriķis

Dibinājis un vada futbola klubu Iecava. Uzņēmējs. 12 gadus strādājis Iecavas domē gan kā deputāts, gan kā domes priekšsēdētāja vietnieks.
Stratēģiska plānošana un godīga rīcība ar salīdzinoši nelieliem līdzekļiem ved uz lieliem sasniegumiem. Vēlos ar savu ieguldījumu veidot Latviju par godīgu, taisnīgu un, kā sporta kluba vadītājs, arī par sportisku valsti!

8. Viesturs Cimermanis

Cilvēks–sports. Pārstāvējis Latviju valsts izlases rindās četros dažādos sporta veidos. Sporta sacensību organizators. Hokeja spēļu komentētājs. Saeimas deputāta, Saeimas Sporta apakškomisijas priekšsēdētāja Sanda Riekstiņa palīgs. Bakalaurs tiesību zinātnēs. Divu bērnu tēvs.

9. Jānis Brokāns

Augstākā izglītība, uzņēmējs. Uzskata, ka labklājības pamatā ir darbs un stabilitāte. Vēlas, lai visi, kas dzīvo Latvijā, ar to lepotos.

10. Inese Leoho-Čudare

Maģistra grāds tiesību zinātnēs, vairāk nekā 20 gadu profesionālā darba pieredze valsts pārvaldē un privātā sektorā. Papildinātas zināšanas gan uzņēmējdarbībā, gan cilvēkresursu vadībā. Mamma trim bērniem un ar lepnumu nes Goda ģimenes statusu. Godīga attieksme, skaidra valoda un atbildības uzņemšanās, kā arī aktīva rīcība ir pamatvērtības, kas virza uz priekšu.

11. Austris Stankevics

Konservatīvo jaunatnes kustības dalībnieks un Latvijas Universitātes students. Pārliecināts, ka ir laiks cīnīties par Latviju, kurā strādājošas ģimenes var atļauties dzīvot. Iestājas pret politisko liekulību un par tiešu un godīgu valodu.

12. Andis Kursītis

Kompetence, pieredze un enerģija ir veltīta tam, lai radītu un pilnveidotu cilvēku zināšanas un nodrošinātu inovatīvu IT produktu izstrādi nozarē. Bc. ekonomikā un Mg. sabiedrības pārvaldē. Jau 15 gadus savas zināšanas liek lietā izglītības eksperta un struktūrvienības vadītāja darbā.

13. Ivars Joelis

Trīs bērnu tēvs. Uzņēmējs. Cīnītājs un Latvijas patriots. Ar pienākuma apziņu iesaistījies politikā, lai mūsu valsts kļūtu pārticīga, godīgi un saimnieciski pārvaldīta, bez korupcijas.

14. Ainis Čāmāns

Uzņēmējdarbība ir iztikas avots un dzīvesveids, savas valsts un novada patriots, daudzbērnu krusttēvs, kaislīgs mednieks. Moto: “Lai tiktu uz priekšu, ir jāsāk darīt!”

15. Uldis Lejava

Jurists ar maģistra grādu tiesību zinātnē. Strādā a/s “Latvijas valsts meži” par drošības un kontroles vecāko speciālistu. Uzskata, ka šābrīža situācijā pasaulē mums ir jāstiprina Latvijas iekšējā un ārējā drošība.

16. Agris Ozoliņš

Precējies, divu bērnu tēvs. Ir uzkrāta liela pieredze tirdzniecības un loģistikas jomās. Sociāli atbildīgi vada savu loģistikas uzņēmumu.