Konservatīvo komanda Vidzemē

Darām drosmīgi!

Tuvākajos pāris gados izšķirsies Latvijas liktenis – vai mums izdosies noturēt un stiprināt savu valsti vai pazaudēt.
Šis nav īstais brīdis, lai uz to raudzītos vieglprātīgi arī tāpēc, ka šāda mēroga karš Eiropā nav bijis kopš Otrā pasaules kara beigām, kad Latvija tika okupēta. Okupācijas sekas nebūt nav beigušās. Konservatīvie ir garants tam, lai Latvija netiktu pārdota.

Cieņā -
Jānis Bordāns
Konservatīvo kandidātu saraksta līderis Vidzemes vēlēšanu apgabalā

Kandidātu saraksts

1. Jānis Bordāns

Konservatīvo dibinātājs un līderis. Tieslietu ministrs ar 30 gadu pieredzi nozarē. Sekmīgi gāzis korumpēto oligarhu varu Latvijā.

2. Juris Jurašs

Pretkorupcijas leģenda ar ilgstošu darba pieredzi KNAB. Pateicoties savam godaprātam, iemantojis ietekmīgus ienaidniekus, Ukrainas brīvprātīgo bataljona "Karpatska Sič" karavīrs.

3. Evita Zālīte-Grosa

13. Saeimas deputāte, Labklājības ministrijas parlamentārā sekretāre. Vada deputātu grupu onkoloģijas pacientu atbalstam. Strādā Sociālo un darba lietu, Pilsonības migrācijas un sabiedrības saliedētības komisijā.

4. Normunds Žunna

13.Saeimas deputāts. Strādā Sociālo un darba lietu, kā arī Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijā. Konservatīvo Ētikas komisijas vadītājs. Bc. ekonomikā.

5. Ivars Zviedris

Latviešu dokumentālā kino režisors, operators un producents. Dzīvo ar pārliecību, ka vara un tauta ir viens veselums, un katram vēlētājam dots izvēlēties pārstāvi politikā, kurš turētu cilvēcību kā augstāko vērtību.

6. Jānis Cielēns

13. Saeimas deputāts, strādā Budžeta un finanšu komisijā, Izglītības, kultūras un zinātnes komisijā. Vada deputātu grupu mazo un vidējo lauksaimnieku atbalstam.

7. Guna Švika

Gulbenes novada domes priekšsēdētāja vietniece, Latvijas zaļo ceļu asociācijas valdes locekle. Mg. sabiedrības vadībā. Ilgstoša pieredze pašvaldību darbā.

8. Renāte Gremze

Ropažu novada domes deputāte, biedrības “Ropažu Garkalnes partnerība” valdes priekšsēdētāja. Augstākā izglītība reģionālajā attīstībā un pārvaldē, Mg. ekonomikā.

9. Līga Langrate

Alūksnes novada domes priekšsēdētāja vietniece attīstības un investīciju piesaistes jautājumos. Mg. finanšu vadībā, Mg. uzņēmumu vadībā.

10. Valters Bergs

Pēc pārliecības policists, kurš nepaies garām redzot netaisnību. ​Dzīves mērķis - par labāku Latviju! Rīgas domes deputāts, zemessargs, jurista palīgs, mediators, sporta speciālists.

11. Māris Beļaunieks

Limbažu novada domes priekšsēdētāja vietnieks, Teritorijas attīstības komitejas vadītājs. Ievēlēts Limbažu novada pašvaldības domē 2013., 2017. un 2021. gadā.

12. Andris Vītols

Ķekavas novada domes deputāts, Attīstības komitejas vadītājs. Jurists, Mg. ES tiesībās. Pārvalda piecas valodas. Strādājis Briselē, bet atgriezies mājās.

13. Vita Robalte

Madonas novada deputāte, būvinženiere, Mg. vadības zinātnēs. Valsts mēroga projektu vadītāja. Iestājas par klasisku ģimeni, par darbos un domās sargātu Latviju.

14. Jānis Klauze

Zemessargs, Inženieru rotas nodaļas komandieris, izglītības un zinātnes ministres padomnieks, finansists, studentu korporācijas "Lettonia" filistrs.

15. Zigmārs Vestfāls

Strādā "LSG Group" korporatīvajā nodaļā, Latvijas Aviācijas Asociācijas valdes loceklis. Bc. un Mg. MBA, aviācijas un auto entuziasts.

16. Imants Krastiņš

Ādažu vicemērs, tieslietu ministra padomnieks. ekonomists. Mg. vadībā un administrēšanā. Rīgas Vecās Sv. Ģertrūdes bazn. kalpotājs. Trīs meitu tētis.

17. Edgars Sproģis

Mg.iur. "Swedbank" AS jurists, 13.Saeimas deputāta palīgs, Studentu korporācijas un filistru biedrības "Fraternitas Cursica" valdes loceklis, zemessargs.

18. Raitis Sijāts

Biedrības "Vidzemes Tūrisma asociācija" valdes priekšsēdētājs, biedrības “Latvijas zaļo ceļu asociācija”, "Vidzemes Radošie stropi” valdes loceklis

19. Evita Kalniņa

Uzņēmēja, ražotāja. SIA "KĀRUMIŅŠ G.R" valdes locekle, SIA "PAVARDS ES" valdes priekšsēdētāja. Hobijs - moto tūrisms.

20. Dārta Ose-Bērziņa

Rīgas 1. slimnīcas, Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas, VCA "Pulss 5" ārste. Rīgas Stradiņa universitātes pasniedzēja.

21. Jana Zilkalne

Labklājības ministra palīdze. Sociālo zinātņu Mg. sabiedrības vadībā. Divus sasaukumus Alūksnes novada domes deputāte.

22. Jānis Rukšāns

Botāniķis, dārznieks, selekcionārs, ZS īpašnieks, bioloģijas. zin. Dr., daudzu atklājumu un grāmatu autors, Latvijas un ārvalstu apbalvojumu laureāts.

23. Kaspars Kalnmeiers

Informācijas tehnoloģiju un telekomunikāciju inženieris. Mg. inženierzinātnēs.

24. Guntis Braslis

Nekustamo īpašumu speciālists dzīvojamo telpu īres jautājumos Valmieras novada pašvaldībā, Saeimas deputāta Jāņa Cielēna palīgs, Mg. tiesību zinātnē.

25. Mārcis Priede

Biedrības “Gaudeamus” valdes loceklis. Strādā izklaides nozarē, - skatuvju un festivālu būvniecībā. Uzņēmējs, korists, organizators, tehniķis.

26. Elza Rābe

Saeimas Konservatīvo frakcijas konsultante. Sociālo zinātņu Mg. komunikācijas zinātnē.

27. Aija Upīte-Ozoliņa

Mg. psiholoģijā, strādā Ulbrokas vidusskolā, Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālajā vidusskolā. Psiholoģe.

28. Rihards Būda

Limbažu novada Staiceles pilsētas un pagasta klientu apkalpošanas centra vadītājs.

29. Andris Kupcis

SIA "FPT 2" valdes priekšsēdētājs, Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācijas "LANĪDA" biedrs. Dipl. ing., Bc. inženierzinātnēs.