Konservatīvo komanda Latgalē

Darām drosmīgi!

Stipra un droša Latvija nav iespējama bez stipras un drošas Latgales. Stipra Latgale nav iespējama bez Konservatīvajiem Saeimā. Šo četru gadu laikā par to esmu pārliecinājies neskaitāmas reizes. Par Latgali vienkārši aizmirsīs un es nevēlos to pieļaut.
Mūsu Latgales prioritātes: drošība, ceļi, valoda. Bet pats galvenais - nodrošināt atbalstu iedzīvotājiem nākamajā ziemā un nepieļaut, ka arī aiznākamajā ziemā mūs sagaida līdzīgas grūtības. Ja varu atkal sagrābs "trekno" gadu "kampēji", tādas ziemas garantētas ne viena vien. Šīs ir izšķirošas vēlēšanas.
Palīdzi nosargāt Latviju!

Cieņā -
Aldis Bukšs
Konservatīvo kandidātu saraksta līderis Latgales vēlēšanu apgabalā

Kandidātu saraksts

1. Aldis Bukšs

Finansists, jurists, rakstnieks un Latgales patriots. Balvu novada pašvaldības deputāts, tieslietu ministra padomnieks ar daudzu gadu pieredzi lielu projektu un komandu vadībā. Desmit gadus strādājis komercbankās ar finanšu analīzes un risku vadības jautājumiem. Vairākus gadus Ekonomikas ministrijā nodarbojies ar investīciju piesaistes un eksporta veicināšanas jautājumiem. Rakstnieks un scenāriju autors. Pirmā kriminālromāna latgaliski “Brāļi/Bruoli” autors. Divu meitu tēvs.

2. Juris Rancāns

13. Saeimas deputāts, Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas priekšsēdētājs, Nacionālās drošības komisijas loceklis.

3. Guntis Rasims

Rēzeknes novada pašvaldības deputāts. Izglītības un kultūras projektu vadītājs. Latgaliešu kultūras gada balvas “Boņuks” aizsācējs.

4. Dmitrijs Zalbovičs

Indras pagasta zemnieku saimniecības “ALAS” īpašnieks, kopā ar vecākiem aktīvi darbojas ģimenes veidotajā zemnieku saimniecībā “Vaicuļevas”.

5. Rudīte Krūmiņa

Balvu novada Kultūras pārvaldes vadītāja. Latvijas Sarkanā Krusta komitejas priekšsēdētāja, ģimenes tiesību eksperte. 22 gadu pieredze bērnu tiesību aizsardzībā un ģimenes tiesībās. Labdarības projektu organizatore Ziemeļlatgalē.

6. Voldemārs Platacis

Rēzeknes valstspilsētas domes deputāts, pensionārs.

7. Diāna Saksone

Rēzeknes novada pašvaldības Dricānu un Strūžānu pagastu pārvalžu vadītāja. Maģistra grāds tiesību zinātnē ar vairāk nekā 10 gadu pieredzi jurista profesijā.

8. Iveta Šeršņeva

Valsts robežsardzes Personāla pārvaldes vecākā speciāliste Daugavpilī. 11 gadu pieredze valsts pārvaldē.

9. Jānis Auziņš

Lauksaimnieks, Z/S “Līči” īpašnieks. Piensaimniecības kooperatīva LPKS “Māršava” valdes priekšsēdētājs. LELB Balvu draudzes priekšnieks.

10. Viktors Marjuničs

Drošības projektu vadītājs. Pieredze uzņēmumu un fizisku personu drošības organizēšanā, materiālo zudumu samazināšanas plānu izveidē uzņēmumiem.

11. Jānis Jakušonoks

SIA “Sodra Latvia”, mežsaimniecības speciālists.

12. Iveta Katelo

Daugavpils Universitātes Humanitāro un sociālo zinātņu institūta Sociālo pētījumu centra zinātniskā asistente. Zinātņu doktora grāds ekonomikā.

13. Aldis Brūvers

SIA “Satina” valdes priekšsēdētājs. Darbs ģimenes uzņēmumā SIA “Ādažu medus” ar vairāk nekā 200 bišu stropiem.

14. Ēvalds Butāns

Pensionārs. Lielākajā darba mūža daļā uzkrāta pieredze pašvaldības policijā, rūpējoties par iedzīvotāju drošību.

15. Olga Lubāne

Darbs bezpeļņas nevalstiskās organizācijas “OVER Latvia” vadībā, jauniešu starptautisko projektu realizācijā.

16. Pēteris Aglonietis

Teoloģijas maģistrs, pedagogs, resocializācijas speciālists, tūrisma grupu vadītājs un gids.