Konservatīvo komanda Kurzemē

Darām drosmīgi!

Esam pārliecināti, ka “3x750”, taisnīgas energoresursu cenas, bezkompromisu tiesiskums, iespēja pelnīt gudri un efektīvāka valsts pārvalde nodrošinās to, ka pēc desmit gadiem Latvija būs starp desmit straujāk augošajām Eiropas Savienības valstīm. Lai šos mērķus sasniegtu, jāpieņem drosmīgi lēmumi un smagi jāstrādā, un gan es, Krišjānis Feldmans, personiski, gan mūsu kurzemnieku komanda un visi konservatīvie ir gatavi to darīt!

Cieņā -
Krišjānis Feldmans
Konservatīvo kandidātu saraksta līderis Kurzemes vēlēšanu apgabalā

Kandidātu saraksts

1. Krišjānis Feldmans

Kurzemnieks ar dzimtas saknēm Talsu un Dienvidkurzemes novados, trīs dēlu tēvs, 13. Saeimas deputāts, Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas priekšsēdētājs, Konservatīvo frakcijas priekšsēdētājs. Pastāvīgais pārstāvis Latvijas delegācijā NATO Parlamentārajā asamblejā. Ieguvis maģistra grādu ekonomikā. Pirms iesaistīšanās politikā veicis uzņēmējdarbību starptautiskās tirdzniecības un tranzīta jomā, arī Liepājas ostā. Kopā ar kolēģiem panācis straujāko ar nodokli neapliekamā minimuma pieaugumu Latvijas vēsturē, pilnībā izpildot vienu no labāk zināmākajiem priekšvēlēšanu solījumiem – plānu “3x500”.

2. Uldis Budriķis

Liepājnieks, 13. Saeimas deputāts, Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas priekšsēdētāja biedrs, Eiropas lietu komisijas priekšsēdētāja biedrs. Pēc Krievijas iebrukuma Ukrainā uzņēmies vadīt deputātu grupu sadarbības veicināšanai ar Ukrainas parlamentu, apmeklējis Kijevu. Ieguvis augstāko izglītību starptautiskajā tirdzniecībā un mārketingā. Viens no galvenajiem jaunā Īres likuma virzītājiem.

3. Santa Suhaka

Ieguvusi augstāko izglītību kultūras uzņēmējdarbības jomā. Apzinās, ka arī kultūra un tūrisms ir tautsaimniecības jomas, kurās Kurzemei ir liels potenciāls. Pildot dažādu amatu pienākumus Rīgas domē un Saeimā, ir ieguvusi zināšanas un prasmes, kas vienmēr palīdz sasniegt vēlamo rezultātu. Pierādot sevi kā godīgu un atbildīgu profesionāli, ieņēmusi gan Konservatīvo valdes locekles amatu, gan vēlāk kļuvusi par Konservatīvo kancleri – izpilddirektori. Šajā amatā ir arī pašlaik.

4. Bruno Jurševics

Ventspils valstspilsētas domes deputāts, ilggadējs sabiedriskais aktīvists, korupcijas un tādējādi arī Ventspils oligarha pretinieks jau kopš 1988. gada. Izskan viedoklis, ka tieši Konservatīvo dalība Ventspils domē tās darbu padarījusi demokrātiskāku. Necieš zagšanu, divkosību, nodevību un tautas muļķošanu. Līdz ar kolēģiem uzskata, ka jānosargā pirms četriem gadiem notikušās pārmaiņas valdībā, kad oligarhiem tajā tika liegts ņemt acīmredzamu dalību.

5. Romāns Ernsons

Kuldīgas novada domes deputāts, sava novada patriots, kas aktīvi iestājas par vietējo iedzīvotāju dzīves kvalitātes uzlabošanu. Ieguvis augstāko izglītību Rīgas Tehniskajā universitātē. Ir arī uzņēmējs – SIA “LASERN” valdes loceklis. Nodarbojas ar mežsaimniecību un īpašumu apsaimniekošanu. Viens no Konservatīvo Kuldīgas nodaļas dzinējspēkiem.

6. Juris Orinskis

Tagadējais Kolkas pagasta pārvaldes vadītājs dzimis Liepājā, ieguvis maģistra grādu tehniskajās zinātnēs. Atmodas laikā vadījis Liepājas domes materiālo resursu un apgādes nodaļu, nodrošinot pilsētas saimniecības funkcionēšanu pārejas periodā uz tirgus ekonomiku, kad Liepājā tika uzbūvētas pirmās dzīvojamās mājas brīvajā Latvijā, rekonstruēts tramvaju tilts, pabeigta 15. skolas celtniecība. Vēlāk strādājis Ventspils ostā, naftas produktu tranzīta jomā, tostarp izveidojis AS “Ventamonjaks” par Eiropas standartiem atbilstošu uzņēmumu. Izvirzījis mērķi izzagtajā Ventspils ostā atjaunot tranzītkravu plūsmas no tām Āzijas valstīm, kas neatbalsta Kremļa īstenoto politiku, sekmēt visu Kurzemes jūras ostu iespējas piesaistīt pieejamos Eiropas fondu līdzekļus, lai veicinātu tranzīta un zvejniecības attīstību, kā arī mazināt birokrātiskos šķēršļus uzņēmējdarbībai Kurzemes piekrastē.

7. Ivo Tikums

Kurzemnieks, Liepājas patriots, pilsoniskais aktīvists un divu bērnu tēvs. Transporta nozares profesionālis, Liepājas ostas uzņēmuma “DG Termināls” izpilddirektors un no 2011. līdz 2016. gadam – Mērsraga ostas valdes loceklis. Iestājas par Kurzemes pilsētu un novadu transporta infrastruktūras sakārtošanu, tostarp Liepājas ielu grants seguma nomaiņu pret cieto segumu, un iedzīvotājiem pieejamās sporta infrastruktūras sakārtošanu un uzlabošanu. Kā uzņēmēju pārstāvis vēlas panākt mazajai un vidējai uzņēmējdarbībai labvēlīgas vides izveidi.

8. Maira Kutuļska

Uzaugusi un saimnieko Skrundā, dzīvo Saldū. Ieguvusi maģistra grādu mežzinātnē un strādā Latvijā tik svarīgajās meža un enerģētikas nozarēs. Ir apņēmības pilna risināt meža nozares, enerģētikas un medniecības problēmjautājumus gan ar mežiem bagātajā Kurzemes reģionā, gan valsts līmenī.

9. Evita Pētersone

Sabiedriski aktīva četru bērnu mamma Kuldīgas novadā. Strādā Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikumā personāla vadības jomā. Veic arī savu uzņēmējdarbību personāla atlases jomā. Ir augstākā izglītība gan inženierzinātnēs, gan jurisprudencē. Aizstāvējusi gan jauno vecāku un senioru intereses, gan visu iedzīvotāju intereses kopumā, īpaši pievēršot uzmanību infrastruktūras pieejamības un kvalitātes jautājumiem. Vada biedrību “Dabas spēka ağentūra”, kura īstenojusi vairākus projektus saistībā ar sabiedrības izpratnes par vidi veidošanu un videi labvēlīga dzīvesveida popularizēšanu un videi draudzīga dzīvesveida popularizēšanā.

10. Anželika Jurševica

Ventspilniece, trīs meitu māte. Ventspils valstspilsētas domes Sociālo lietu komisijas locekle, psihoterapeite, kurai ir privātprakse vairākās Latvijas pilsētās. Ieguvusi maģistra grādu sociālajās zinātnēs. Liela pieredze sociālo institūciju vadībā. Piedalījusies vairāku jauninājumu sociālo pakalpojumu jomā izstrādē un ieviešanā. Labklājības ministrijā rosinājusi noteikt sociālo pakalpojumu vienādu pieejamību visās pašvaldībās. Šobrīd šis likumprojekts tiek izskatīts Saeimā. Kopā ar savu vīru Bruno Jurševicu ilgstoši cīnījusies pret korupcijas sērgu Ventspils valstspilsētā. Iestājas par profesionalitāti politikā un ministrijās.

11. Andris Saulītis

Aktīvs Saldus iedzīvotājs. Absolvējis Saldus 2. vidusskolu, augstāko izglītību ieguvis Policijas akadēmijā. Šobrīd ir Valsts darba inspekcijas Zemgales reģiona vadītājs, kas sevi pierādījis trīspadsmit darba gados, no Saldus struktūrvienības vadītāja kļūstot par vesela reģiona vadītāju. Iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās tika ievēlēts Saldus novada domē, kur viņam uzticēja vadīt Administratīvo komisiju.

12. Elena Blumberga

Sabiedriskā aktīviste, kura, pat būdama pensijā, kā mentors palīdz grūtos brīžos nonākušiem cilvēkiem atgūt ticību saviem spēkiem. Nav vienaldzīga pret ilgstošajām korumpantu noziedzīgajām darbībām Latvijā. Dara visu, ko spēj, lai aizstāvētu latviešu, īpaši jau Kurzemes latviešu, sociālās un tiesiskās garantijas. Agrāk veica uzņēmējdarbību sabiedriskās ēdināšanas jomā – bija valdes locekle un vadītāja vairākās kafejnīcās. Kad beidza uzņēmējdarbību, iesaistījās onkoloģisko pacientu un viņu tuvinieku atbalsta biedrības “Dzīvības koks” darbībā.

13. Kristers Andersons

Informācijas tehnoloģiju speciālists, kas šajā jomā ieguvis augstāko izglītību. Dzīvo Dienvidkurzemes novadā un strādā par programmētāju. Jau pirms vairākiem gadiem demonstrēja savu pilsonisko aktivitāti, iestājoties par novada interesēm. Piedalījies 5. Jauniešu Saeimā. Vēl būdams gados jauns, pievienojies Konservatīvo saimei un atbalsta tieši šīs partijas uzstādījumus attiecībā uz valsts attīstību. Ar savu radošo pieeju problēmu risināšanā palīdzēs pārvarēt šķēršļus valsts izaugsmes ceļā.

14. Mārtiņš Štāls

Dzimis Liepājā. Ieguvis maģistra grādu informācijas tehnoloģiju jomā un ekonomikā. Divu dēlu tēvs. Šobrīd ir uzņēmējs, SIA “Cloud Enterprise Systems” valdes loceklis, strādā arī par vieslektoru Latvijas Lauksaimniecības universitātē, vada praksi jaunajiem speciālistiem. Augstu vērtē privāto iniciatīvu, iestājas par godīgu konkurenci un likuma varu. Piedalījies normatīvo aktu izstrādē ministriju un Eiropas Komisijas darba grupās. Īstenojis valsts un starptautiskām organizācijām svarīgus IT projektus. Piemīt stratēģisks redzējums, kā arī zināšanas un prasmes, kas nepieciešamas, lai uzlabotu procesus valsts pārvaldē.

15. Sandis Pūce

Talsu novada domes Sabiedriskās kārtības komisijas loceklis, biedrības “Daugavas Vanagi Latvijā” un šīs biedrības Talsu nodaļas valdes loceklis, Konservatīvo Talsu nodaļas vadītājs. Augstāko izglītību ieguvis Latvijas Lauksaimniecības universitātē. Tā kā labklājības valsts ir viena no Konservatīvo vērtībām, par savu prioritāti noteicis senioru labklājības politikas veidošanu un interešu aizstāvību. Uzskata, ka cilvēks ir Latvijas stiprais balsts, tāpēc svarīgi atcerēties un rūpēties par senioriem un neaizmirst par savām saknēm. Uzsver, ka jaunā paaudze jāaudzina patriotisma garā un kopjot latviskumu.