Mājas Konservatīvā jaunatne

Konservatīvā jaunatne

Konservatīvo Jaunatnes nodaļa Paldies, ka Tu izrādīji interesi par Jaunatnes nodaļu! Mēs esam jauna, strauji augoša partijas nodaļa, kurā apvienojušies jaunieši no visas Latvijas ar mērķi veicināt jaunas politiķu paaudzes veidošanos, kas balstīta uz konservatīvisma pamatvērtībām.

Mūsu biedri ir…

Latvijas patrioti, kuri mīl savu valsti un ciena visus tās iedzīvotājus – neatkarīgi no tā, kādā valodā ir iegūta izglītība;

Konservatīvi domājoši jaunieši, kuri vēlas redzēt lielāku indivīda izvēles brīvību, sabiedrību, kas ir mazāk atkarīga no valsts un efektīvāku valsts pārvaldi;

Darboties spējīgi cilvēki, kuru galvenais uzdevums dzīvē ir nevis kritizēt, bet darīt, realizēt savas un citu idejas, kā arī meklē kopīgu valodu, lai sasniegtu augstākus mērķus.

🙏 Ja Tu jūti, ka būtu piederīgs mums, droši raksti uz e-pastu jaunatne@konservativie.lv un uzzini vairāk! Šobrīd notiek aktīvs darbs pie nodaļas paplašināšanas un reģionālo nodaļu izveides, tādēļ aicinām pievienoties jauniešus no visiem Latvijas reģioniem!

FOTO: “Konservatīvā jaunatne tiekās ar Valsts prezidentu Egilu Levitu”, Valsts prezidenta kanceleja / Valsts prezidents ir aicinājis Latvijas politisko partiju jauniešus piedalīties diskusiju forumā “Jaunieši politikā un demokrātijas attīstībā”