Linda Ozola - vērtīga balss Tavai ģimenei!

Jaunie konservatīvie Rīgu atdos rīdziniekiem!
Rīga būs pilsēta, kura Latvijas iedzīvotājiem šķitīs pievilcīga, nevis no kuras bēgs. Ikviens rīdzinieks varēs būt drošs, ka viņa nodokļos samaksātā nauda tiek tērēta lietderīgi un saprotami. Rīga būs pilsēta, kur patīkamā, ērtā un zaļā vidē dzīvosim mēs, mūsu ģimenes un bērni vēl daudzās paaudzēs. Rīga būs Baltijas un Ziemeļeiropas reģionālais ekonomikas un kultūras dzīves centrs!

Rīga – mūsu kopīgās mājas – jāsakopj un jāsakārto. Tas jādara cilvēkiem, kuriem jūs uzticaties.

Linda Ozola ir rīdziniece, kura dzīvē visu sasniegusi pati, panākumus gūstot ar grūtu darbu, apbrīnojamu neatlaidību un iedzimtu taisnīguma izjūtu. Tieši tāda vadītāja Rīgai pašlaik visvairāk vajadzīga.

Linda Ozola: “Man ir plāns ģimenēm un godīgas pārvaldes ieviešanai. Atbalsti Rīgas pārveidi un balso par konservatīvajiem!”

Darām!

Jauno konservatīvo Rīgas domes vēlēšanu kandidātu saraksts.

Rīga – pilsēta ar godīgu un tiesisku pārvaldi, kurā ģimenēm un bērniem ir labvēlīgi dzīves apstākļi

Bērni ar īpašām vajadzībām

Sadarbībā ar IZM – adekvāti apmaksāts asistents bērniem ar īpašām vajadzībām. Uzmanības centrā – iekļaujošu izglītības programmu un metodikas izstrāde. Interešu izglītības sistēmas izveide bērniem ar īpašām vajadzībām.

Bērnudārzi

2000 vietu bērnudārzos 700 dienās – nebūvējot jaunas ēkas, bet sadarbojoties ar privāto sektoru un līdzekļus tērējot darbinieku labākam atalgojumam. Pirmsskolas pedagogu alga tiks pacelta vismaz līdz €1000 mēnesī.

Izglītības kvalitāte

Izglītība latviešu valodā – visās Rīgas skolās. Kvalitāte, nevis skolēnu skaits būs prioritāte skolu tīkla sakārtošanā.

Nekustamā īpašuma nodoklis

Dzīve un īpašums Rīgā nav sods – NĪN apmērs rīdziniekiem būs samērīgs. Pensionāru mājokļiem vērtībā līdz €100 000 ar zemi vērtībā līdz €10 000 NĪN būs 0 %.

Azartspēles

Rīga būs no azartspēlēm brīva pilsēta – tās tiks atļautas tikai luksus klases viesnīcās.

Mājoklis

Programma pirmā mājokļa iegādei Rīgā – no garantijas fonda pirmajai iemaksai līdz nodokļu atlaidēm. Mājokli Rīgā varēs iegādāties ikviens strādājošais. Pirmā iemaksa īpašuma iegādei nepārsniegs 5 %. Tiks sniegts atbalsts ēku fasāžu sakārtošanai, grantus attiecinot uz visiem pilsētas rajoniem. Ēku siltināšanas apjoms – vismaz 100 ēku gadā.

Jaundzimušie

Bērna vienreizējais piedzimšanas pabalsts – €500.

Topošie vecāki

Tiks līdzfinansēta apaugļošanas un auglības atjaunošanas programma, šā pakalpojuma pieejamības vecuma ierobežojumu paaugstinot līdz 40 gadiem.

Pensionāri

Ar atbalsta programmām nodrošinās minimālo ienākumu €200 mēnesī nestrādājošiem pensionāriem.

Godīga un caurskatāma pārvalde

Godīga, profesionāla, efektīva, kompakta pārvalde, kuras darbība – caurskatāma. Sabiedrisko līdzekļu izlietojuma caurskatāmība tiešsaistē internetā. Iestāžu pilns audits.

Latviešu valodas kursi

No pilsētas budžeta apmaksāti latviešu valodas kursi ikvienam, arī latviešu izcelsmes repatriantiem.

Atlaides sabiedriskajā transportā

Pensionāriem Rīgā tiks saglabātas sabiedriskā transporta atlaides. Bez maksas sabiedriskais transports arī Nacionālās pretošanās kustības dalībniekiem, 3. grupas invalīdiem un Černobiļas avārijas seku likvidēšanas dalībniekiem.

Sabiedriskais transports

Rīgā tiks integrēta dzelzceļa satiksme. Jaunie elektrovilcieni sāks kursēt jau 2022. gada sākumā. Bolderājas līnija tiks nodota ekspluatācijā līdz 2022. gadam. Jaunas pieturvietas apkaimēs. Zemās grīdas tramvaju infrastruktūras attīstība un pasažieru apkalpošanas kvalitātes celšana.

Veloceliņi

Tiks salaboti 100 km ietvju un izveidoti 50 km jaunu veloceļu. Kā prioritārās ielas tiks remontētas Ulmaņa gatve, Ganību dambis, Vienības gatve, Saharova iela u. c.

Vide

Stingrāka Valsts vides dienesta darba kontrole, lai nepieļautu gaisa piesārņošanu Mangaļsalā, Kundziņsalā u. c. Rīgas apkaimēs.

Brīvosta

Rīgas brīvostā beigsies oligarhu monopolstāvoklis, sāks strādāt ražojošie uzņēmumi.

Apkaimes

Apkaimju biedrību un iedzīvotāju nozīmes palielināšana. Pašpietiekamas apkaimes būs pilsētas attīstības princips.

Nevalstiskās organizācijas

Ikgadējs €300 000 RD finansējums skautu, gaidu un citām patriotiskām jauniešu organizācijām.

Parki

Parku prioritāra aizsardzība. Pilsētā īstenosim koncepciju "Miljons koku", veidojot jaunus pilsētas parkus un ielu apstādījumus. Ielu plānojumā galvenā vieta tiks atvēlēta gājējiem, velo infrastruktūrai un sabiedriskajam transportam.

Satiksmes drošība

Stiprināsim video novērošanas kapacitāti un veicināsim iedzīvotāju līdzdalību kārtības uzturēšanā. Satiksmes drošība būs prioritāte, ieviesīsim viedos luksoforus un automātisko ātruma kontroli automašīnām.

Rīgas tirgi

Tiks pilnībā izbeigta kontrabandas cigarešu un alkohola tirdzniecība Rīgas tirgos. Sadarbībā ar privātajiem partneriem tirgi kļūs par katras apkaimes saimnieciskās dzīves centru.

Laba pārvaldība

Rīgas būvvalde un kapitālsabiedrības iedzīvotājiem atbildi sniegs ne vēlāk kā 30 dienu laikā. Tiks izveidota Rīgas investīciju piesaistes aģentūra. Pasūtījumu izpildē iesaistīsies pēc iespējas vairāk mazo un vidējo uzņēmumu.

Noformējumam izmantotas Freepik, Wichai.wi, mynamepong, geotatah, bqlqn ikonas no www.flaticon.com.