Jauno konservatīvo sarakstu Eiropas Parlamenta vēlēšanām veido 16 personības – Jaunās konservatīvās partijas biedri!

[vc_tta_accordion][vc_tta_section title=”Andis Kudors” tab_id=”1554541416427-a269d3e2-6c21″]

Andis Kudors

Austrumeiropas politikas pētniecības centra izpilddirektors, pētnieks (2006 – 2019)

Eiropas Hibrīddraudu novēršanas izcilības centra (Helsinki) Krievijas pētnieku grupas eksperts (2018 – šobrīd)

Manas zināšanas starptautiskajā politikā lieti noderēs, strādājot Latvijas labā Eiropas Parlamentā. Tikai drosmīga rīcība, kuras pamatā ir konservatīvās vērtības, spēs pasargāt Eiropas Savienību no sairšanas.

[/vc_tta_section][vc_tta_section title=”Gatis Eglītis” tab_id=”1554541416505-9a60b2df-6867″][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”Linda Ozola” tab_id=”1554541599415-62ff1faf-18b9″][/vc_tta_section][/vc_tta_accordion]

Andis Kudors

Austrumeiropas politikas pētījumu centra (APPC) izpilddirektors un pētnieks (2006 – 2019)

Eiropas Hibrīddraudu novēršanas izcilības centra (Helsinki, Somija) Krievijas pētnieku grupas eksperts (2018 – šobrīd)

“Manas zināšanas starptautiskajā politikā lieti noderēs, strādājot Latvijas labā Eiropas Parlamentā. Tikai drosmīga rīcība, kuras pamatā ir konservatīvās vērtības, spēs pasargāt Eiropas Savienību no sairšanas.”

Gatis Eglītis

13. Saeimas deputāts, ekonomists

“Pateicoties savai vairāk nekā desmit gadus ilgajai darba un dzīves pieredzei Briselē, spēju sekmīgi aizstāvēt Latvijas ekonomiskās, finanšu un drošības intereses Eiropas Parlamentā, Komisijā un Padomē. Man nevajadzēs laiku, lai “ieskrietos”,- es jau no pirmās darbadienas spēšu pilnvērtīgi lobēt Latvijas intereses, daudz efektīvāk izmantojot atvērtās durvis sarunām ar augsta līmeņa Briseles lēmumpieņēmējiem.”

Linda Ozola

13. Saeimas deputāte

“Latvijas balsij Eiropā ir jāskan drosmīgi un atbildīgi – gan aizstāvot mūsu sabiedrības intereses, gan sargājot visas Eiropas identitāti un daudzveidīgo kultūru bagātību. Tieši ar šādu nostāju esmu gatava strādāt, lai Latvija Eiropā būtu droša, arvien plaukstoša un atbildīga par savu politiku. Savas zināšanas un pieredzi darbā Eiropas institūcijās, īpaši sarunās ar ietekmīgiem cilvēkiem, izmantošu, lai Eiropas Parlamentā iestātos par Latvijas interesēm.”

Ilze Zilgalve

Latvijas biedrība Beļģijā – valdes locekle

Latvija ir talantīgu, strādāt gribošu, gudru un spējīgu cilvēku zeme. Tādēļ uzskatu, ka mūsu pilsoņiem ir jādod visas iespējas attīstīties, izglītoties, sportot, radoši izpausties un būvēt spēcīgu Latviju, izmantojot visas Eiropas Savienības dotās iespējas gan ar dažādu finanšu programmu starpniecību, gan iekšējā tirgus piedāvātās iespējas un inovācijas. Plānoju gudri oponēt spēcīgo valstu tradicionālajam lobijam, lai mazinātu aizspriedumainos priekšstatus par mūsu valsti.

facebook.com/ilze.zilgave

Toms Bordāns

“BDO Law” zvērinātu advokātu birojs – zvērināta advokāta palīgs

Veltīšu savu darbu cīņai pret noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizāciju Eiropas Savienībā. Ārzonas uzņēmumi joprojām var iegādāties nekustamos īpašumus Eiropā, kā arī iegādāties Eiropā reģistrētu kapitālsabiedrību daļas. Pārskaitījumi ārzonu uzņēmumiem un kriptovalūtas darījumi atsevišķiem indivīdiem dod iespēju gandrīz pilnībā izvairīties no nodokļu nomaksas, tajā pašā laikā godīgie uzņēmēji ir spiesti maksāt viņu vietā. Tas jāmaina.

facebook.com/toms.bordans

Dāvis Stalts

11. Saeimas deputāts, “Komūna” SIA valdes priekšsēdētājs

Savā darbā rūpēšos par Baltijas valstu reģiona attiecību stiprināšanu un kopējo interešu pārstāvniecību, kas ir arī Latvijas veiksmīgas lobēšanas Eiropas Savienības struktūrās līdz šim pietiekami neizmantots resurss. Kopā ar kolēģiem veidošu Eiropas Parlamenta Baltijas valstu deputātu grupu, praktiskajā darbā demonstrējot ciešākas Baltijas valstu savstarpējās integrācijas pozitīvos ieguvumus. Rūpēšos, lai Baltija būtu vienota jautājumos par enerģētisko neatkarību no Krievijas.

facebook.com/davis.stalts

Indulis Tupesis

Jaunās konservatīvās partijas Senioru nodaļas vadītājas vietnieks

Strādāšu, lai stiprinātu Eiropas Savienības robežkontroli, un aktualizēšu ciešāku sadarbību starp dalībvalstīm, stiprinot to dienestu darbu, kuri ir atbildīgi par terorisma draudu novēršanu, iedzīvotāju radikalizācijas mazināšanu un nelegālās migrācijas ierobežošanu. Uzsvēršu stingrākas un efektīvākas robežkontroles nepieciešamību, kā arī darīšu visu, lai atbalstītu dalībvalstis to dienestu kapacitātes un kvalitātes stiprināšanā.

facebook.com/indulis.tupesis

instagram.com/indulis6277/

Zigmārs Vestfāls

LSG Group, LSG Sky Chefs – Globālo iepirkumu speciālists

Latvijai kā pilntiesīgai Eiropas Savienības dalībvalstij jātiecas sasniegt Eiropas vidējo dzīves līmeni. Lai to panāktu, plānoju nodarboties ar Latvijas pozīcijas intensīvu skaidrošanu, ievērojot mūsu nacionālās intereses un iestājoties par visu reģionu dzīves līmeņa straujāku attīstību. Savā darbā pievērsīšu pastiprinātu uzmanību gan vienādas kvalitātes preču nonākšanai līdz mūsu patērētājiem, gan atbalsta palielināšanai dažādām mūsu valstij svarīgām nozarēm.

facebook.com/zigmars.vestfals

Jānis Butāns

13. Saeimas deputāts, Satiksmes ministrijas parlamentārais sekretārs

Satiksmes infrastruktūru var pielīdzināt organisma asinsritei. Arī vienots un pareizi izveidots dzelzceļa tīkls, kas savieno Baltiju ar visu pārējo Eiropas Savienību, palīdzēs mums pulsēt vienotā Eiropas ritmā. Eiropas Parlamentā aktīvi iesaistīšos Rail Baltica un citu satiksmes modernizācijas un uzlabošanas projektu atbalstīšanā, uzraudzībā, nozīmīguma stiprināšanā sarunās ar citu dalībvalstu partneriem. Pašreiz jaunie konservatīvie ir stipri un drosmīgi Latvijas politikā. Mums jābūt tādiem arī Eiropā.

facebook.com/JanisButans

Druvis Kleins

Rīgas Domes deputāts

Militārā drošība ir svarīgākais ES kopējās drošības aspekts. Eiropas Parlamentā tuvākajos gados plānoju strādāt divos virzienos: aktīvi pārliecināt mūsu partnerus par ES valstu militāro spēju palielināšanas, kā arī visa veida militāro spēju savietojamības nepieciešamību. NATO kapacitāte atkarīga no katras šīs organizācijas dalībvalsts militārās kapacitātes. Veicinot savietojamību un dažādu militāro spēju palielināšanu, pieaugs ES valstu armiju efektivitāte

Santa Suhaka

Jaunās konservatīvās partijas Valdes locekle

Lai nosargātu demokrātiskās vērtības cīņā pret Kremļa un citu Eiropas Savienībai nedraudzīgu spēku izplatīto dezinformāciju, pastiprināti strādāšu, lai stiprinātu ES stratēģisko komunikāciju cīņai ar šo propagandu. Līdztekus fokusēšos uz ES normatīvo aktu pilnveidošanu vides piesārņojuma jomā, piemēram, aktualizēšu nepieciešamību atjaunināt Gaisa kvalitātes direktīvas prasības dalībvalstīm.

facebook.com/santa.suhaka

Raitis Sijāts

NVO “Eiropas kultūras tūrisma tīkls ECTN” – prezidents

Turpinot Eiropas Savienības ārējās austrumu robežas nostiprināšanu un nodrošinot ceļu infrastruktūras uzlabošanu Latvijas pierobežā, aktīvi strādāšu pie vairākiem jautājumiem. Aktualizēšu un atbilstoši iespējām veicināšu Rail Baltica projekta iespējas piesaistīt papildu finansējumu iedzīvotāju mobilitātes nodrošināšanai, izbūvējot drošus gājēju/veloceļus, tostarp gar Latvijas piekrasti.

facebook.com/raitis.sijats

Rolands Repša

Eiropas Rekonstrukcijas un attīstības banka (ERAB) – Starptautisko konsultāciju programmas koordinators

Jaunie konservatīvie ir drosmīgi savā rīcībā visur, kur darbojas. Šādu drosmīgu politiku plānoju īstenot, piedaloties Eiropas Savienības reformēšanas procesā. Mums nepieciešama progresīvi konservatīva attieksme, neitralizējot Eiropas iekšējos un ārējos apdraudējumus. Strādāšu pie tā, lai stiprinātu Eiropas Savienības drošību gan pret dezinformāciju un kiberuzbrukumiem, gan nelegālo imigrāciju. Ir jānovērš arī domstarpības pašu ES valstu starpā un jāstiprina transatlantiskā saikne.

facebook.com/rolands.repsa

Agnese Villere

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija – vecākā eksperte

Lai Latvijas lauksaimnieku tiešmaksājumi ES tiktu noteikti pēc vienlīdzības principa, nevis lobējot veco Rietumeiropas valstu intereses, meklēšu atbalstu EP darba grupās, lai nostiprinātu mūsu lauksaimnieku un uzņēmēju tiesības. Nepieciešams stimulēt tieši mazo un vidējo uzņēmumu uzņēmējdarbības vides attīstību lauku reģionos, piesaistot ES finanšu resursus. Jāstrādā, lai palielinātu ES finansiālo atbalstu mūsu lauku reģionu attīstībai.

facebook.com/villere.jkp

instagram.com/agnese.villere/

Ieva Tikuma

SIA “Saules enerģija” lietvede

Liepāja un Kurzeme nav Eiropas Savienības nomale, tādēļ, lai panāktu sabalansētu valsts attīstību, Rīga ir jānodala no pārējās Latvijas, palielinot reģioniem pieejamo ES finansējumu un nodrošinot tā jēgpilnu apguvi. Valsts nākotni veido tās iedzīvotāji. Kā Latvijas pilsone un divu bērnu māte es iestāšos par jauno ģimeņu ar bērniem atbalsta politikas izstrādi un īstenošanu visā Eiropas Savienībā.

facebook.com/ieva.tikuma

Anita Svece

“Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca” SIA

Latvijas interesēs ir vienota nācijvalstu Eiropas Savienība, kurā ES valstīm kopā ir jādara vairāk drošības un veselības jomās. Strādāšu, lai ES dalībvalstis veidotu vienotu pieeju medikamentu un medicīnisko iekārtu iepirkumiem. Tāpat aktīvi iestāšos par pārtikas produktu kvalitātes kritēriju vienādošanu visās Eiropas Savienības dalībvalstīs. Mēs nedrīkstam būt Eiropas nomale!

facebook.com/anita.svece