JKP publisko pasākumu kalendārs (saīsināts)

  0
  250
  02.07.2022.
  • Tālis Linkaits "Lampā", Diskusija “Par ilgtspējīgu transportu, dzelzceļa lomu un jaunajiem elektrovilcieniem. Kas mainīsies?”

   02.07.2022. @ 11:00 - 12:00
   Skatuve UZZIBSNĪ; Maija parks, Cēsis, Cēsu pilsēta, LV-4101, Latvija

   Ar vilcienu pārvietoties ir videi draudzīgāk, ātrāk un drošāk. Latvijā, tāpat kā citur Eiropā, dzelzceļu attīstām kā sabiedriskā transporta mugurkaulu. Ieguvumus no Eiropas Savienības fondu līdzfinansējuma transporta infrastruktūras attīstībā varēs sajust ikviens no mums pavisam drīz. Vai izmaiņas, ko vilcienu satiksmē plānojam jau tuvākajā laikā - mūsdienīgus elektrovilcienus, augstus peronus, ātrāku braukšanu ir tas, ko sagaida iedzīvotāji? Varbūt to visu nevajag, jo katram vajag savu privāto auto un vienalga par laika patēriņu, sēžot sastrēgumos, maciņa tukšošanu, maksājot par degvielu, un piesārņoto gaisu, ko elpojam visi? Ko par pārmaiņām domājam mēs - pasažieri, nozares eksperti un pārmaiņu ieviesēji?

   Pievienot savam kalendāram

  • Festivāls "Lampa" rīko Konservatīvie; Saruna "Kas ir politika? Kas ir konservatīvisms?"

   02.07.2022. @ 14:00 - 15:00
   Skatuve SPULDZE; Pils parks, Lenču iela 9A, Cēsis, Cēsu pilsēta, LV-4101, Latvija

   Īsi par būtisko - kas ir cilvēki, kuri šodien ir līderi politikā? Kā mēs tik tālu nonācām (politikā)? Ko mēs ar to (politiku) gribam panākt? Kas ir konservatīvisms? Un kā lai konservatīvais izdzīvo mūsdienu mainīgajā pasaulē?
   Piedalās:
   Tālis Linkaits
   Jānis Bordāns
   Krišjānis Feldmans
   Gatis Eglītis
   Anita Muižniece

   Pievienot savam kalendāram

  • Reinis Znotiņš - Diskusija "Valsts loma inovāciju ekonomikas veidošanā"

   02.07.2022. @ 16:30 - 17:30
   Skatuve: 32 Tehnoloģiju telts; Maija parks, Cēsis, Cēsu pilsēta, LV-4101, Latvija

   16.30-17.30- Reinis Znotiņš - Diskusija "Valsts loma inovāciju ekonomikas veidošanā" https://festivalslampa.lv/lv/programma/pasakumi/1854

   Pievienot savam kalendāram

  • Krišjānis Feldmans festivālā "Lampa"; Zināšanu spēle “Omni-LAMPiņa”: viens pret visiem un visi PAR vienu

   02.07.2022. @ 19:00 - 20:30
   Skatuve: 1 Skatuve DOTS; Pils parks, Lenču iela 9A, Cēsis, Cēsu pilsēta, LV-4101, Latvija

   Pandēmijas laikā mēs mazāk pārvietojāmies, vairāk uzturējāmies mājās, kļuvām par skolotājiem saviem bērniem, apguvām jaunas prasmes un vispār atradāmies ārpus komforta zonas. Likās, ka sliktāka situācija diezin vai ir iespējama. Tomēr viss ir relatīvs līdz brīdim, kad kļūst vēl sliktāk un top skaidrs, ka sēdēšana mājās dažus mēnešus ir nieks salīdzinājumā ar to, kas šobrīd jāpiedzīvo miljoniem cilvēku 600 kilometru attālumā no Latvijas.

   No otras puses, labākais, ko mēs šobrīd varam darīt, ir – turpināt darīt ierastās lietas, strādāt, runāt, mijiedarboties, arī sacensties, izaicināt vienam otru un galu galā – pasmieties. Jo tieši šīs ir lietas, kas padara mūsu sabiedrību stiprāku un saliedētāku – un tas ir mērķis, kuram šobrīd jābūt absolūtai prioritātei. Runāt, diskutēt, konkurēt ar idejām, vienoties un rīkoties visiem kopā.

   Tieši tādēļ mēs piedāvājam pasākumu, kura mērķis ir atslodze, kas papildināta ar intelektuāliem izaicinājumiem – prāta spēles, kurās savā starpā sacentīsies trīs komandas – auditorija, slavenības un politiķu apvienotā komanda.

   Pasākuma mērķis ir atslogot sevi, pasmieties, strīdēties, bet pats galvenais – runāt un vienoties, tādējādi veicinot izpratni par sabiedrības saliedētību.

   Pievienot savam kalendāram

  • Juris Rancāns festivalā "Lampa"; Saruna "Kādas ziepes savārīja 13. Saeima?"

   02.07.2022. @ 19:30 - 21:00
   Skatuve: 23 Skatuve APGAISMO; Pils laukums, Cēsis, Cēsu pilsēta, LV-4101, Latvija

   Apsēdīsimies un kopā šķetināsim – kāda nozīme ir bijusi 13. Saeimas pieņemtajiem lēmumiem. Kā tie ir ietekmējuši ne tikai valstiskos procesus, bet arī mūsu katra ikdienu, sarunas virtuvē un ekspertīzi no dīvāna.

   Pārrunāsim administratīvi teritoriālo reformu, partiju finansēšanu, depozīta sistēmu, Covid-19 un trauksmes celšanu. Par šiem 13. Saeimas lēmumiem prasīsim deputātam, ekspertam un iedzīvotājam, kā arī aicināsim LAMPAs dalībniekus izteikt savu viedokli.

   Kā mūs katru ir ietekmējuši Saeimas pieņemtie lēmumi? Vai ar šiem lēmumiem mēs katrs profesionāli un individuāli varam mazināt korupciju un veicināt atklātību Latvijā? Paskatīsimies!

   Pievienot savam kalendāram

  • Anita Muižniece festivālā "Lampa"; Politiķu CEPIENS

   02.07.2022. @ 21:30 - 23:00
   Skatuve: 1 Skatuve DOTS; Pils parks, Lenču iela 9A, Cēsis, Cēsu pilsēta, LV-4101, Latvija

   Kā katru gadu, LAMPAS drosmīgākais pasākums jau astoto reizi festivāla noslēgumā!

   Formula paliek nemainīga — uz skatuves kāps spilgti politiķi un četri asprātīgi "cepienieši", ilggadēji Sarunu festivāla LAMPA kurbulētāji — Rūdolfs Kugrēns, Anete Konste, Edgars Bāliņš un aktieris Jānis Kronis. Uguni kurs un garšvielas Cepienam piešaus tā vadītājs Jānis Skutelis.

   Mācēt pasmieties par sevi un ļaut to darīt citiem prasa pamatīgu uzdrīkstēšanos, bet ar humoru trāpīt īstajās vietās — asu prātu un lielu dūšu. Mēs apsolām — būs karsti!

   Pievienot savam kalendāram

  • Ieva Akurātere festivālā "Lampa"; Politiķu disko

   01.07.2022. @ 23:59 - 02.07.2022. @ 02:00
   Skatuve: 1 Skatuve DOTS; Pils parks, Lenču iela 9A, Cēsis, Cēsu pilsēta, LV-4101, Latvija

   Labs politiķis ir tāds politiķis, kurš spēj aizraut un uzrunāt — arī tad, ja tribīnes vietā ir DJ pults. Politiķu disko atgriežas Cēsīs un aicina uz pamatīgu izdejošanos klātienē!

   Šoreiz aicinām uz 13. Saeimas Pēdējā zvana ballīti. Pēdējais zvans ir brīdis pēc ilgi un grūti gūtu mācību beigām, kad priekšā vēl daži eksāmeni, bet visi jau domās atvadās no soliem, kas labi deldēti pēdējos gados. Skolotāji dod pareģojumus par turpmāko dzīvi, bet pēdējo zvaniņu jau skandina citi skolēni.
   Tad nu mēs izmantosim izdevību un atvadīsimies no 13. Saeimas un tās deputātiem kārtīgā Pēdējā zvana ballītē!

   Būs iespēja novērtēt 13. Saeimas dažādu frakciju politiķu muzikālo gaumi, tiem iejūtoties DJ lomā. Politiķi mērosies ar saviem muzikālajiem spēkiem, pa pāriem sacenšoties ar, viņuprāt, labākajiem ballīšu gabaliem.

   Pievienot savam kalendāram