(VIDEO): Mēs nekad neaizmirsīsim Latvijas varoņus, kuri cīnījās un atdeva savas dzīvības par neatkarību!

0
888

🔥 Mēs šodien godinām Latvijas varoņus! Mēs nekad neaizmirsīsim varoņus, kuri cīnījās un atdeva savas dzīvības par Latvijas neatkarību!

🇱🇻 Konservatīvo līderis Jānis Bordāns: “Šajā īpašajā dienā es vēlos mūsu visu vārdā teikt paldies mūsu valsts bruņotajiem spēkiem, sakot paldies arī karavīru ģimenēm. Vēlos pateikties mūsu tautiešiem visā Latvijā, kuri šodien izrādīs cieņu un pateicību mūsu tautas varonīgajai vēsturei. Mēs vienmēr būsim pateicīgi mūsu varoņiem par upurēšanos mūsu labākas dzīves vārdā. Mēs jūs nekad neaizmirsīsim. Dievs, svētī kritušos. Dievs, svētī Latviju!”

📌 1919. gada 11. novembrī Latvijas armija no bermontiešu karaspēka atbrīvoja Rīgu. Pirms tam Neatkarības kara frontē notika ilgas un asiņainas cīņas par Latviju. Tajās kā brīvprātīgie iesaistījās visdažādākie cilvēki – studenti, skolēni un pasniedzēji, dažādu profesiju pilsoņi un resoru darbinieki, Tautas padomes un Drošības departamenta pārstāvji un daudzi citi, kuriem saglabāt savu valsti bija dzīvības un nāves jautājums.

🕯 Lai 11. novembrī iedegtā sveču gaisma mūs vieno, silda, dod spēku un iedvesmo! Lai mūžam dzīva ir Latvijas varoņu piemiņa un mūsu pateicība viņiem!

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit