Vicemēres Ozolas vadītajā komisijā vienprātība azartspēļu zāļu slēgšanā; Atceļ licences sešām zālēm Rīgā

0
3284
Linda Ozola Foto: Delfi

Šodien savā facbeook profilā Rīgas domes priekšsēdētāja vietniece, Domes Drošības, kārtības un korupcijas novēršanas jautājumu komitejas vadītāja Linda Ozola paziņoja, ka komitejas sēdē vienbalsīgi pieņemts lēmums sešām spēļu zālēm Rīgā atcelt iepriekš izdotās atļaujas azartspēļu organizēšanai. Pamatojums iepriekš minēto atļauju atcelšanai ir spēļu zāļu atrašanās vietu neatbilstība Rīgas teritorijas plānojumam.

L.Ozola: “Šīs dienas balsojums pierāda to, ka komiteja ir vienota un darboties spējīga. Esmu gandarīta par rezultātu, ņemot vērā, ka azartspēļu nozares piedāvātie pakalpojumi ietver paaugstinātu risku indivīdam un sabiedrībai kopumā. Arī Satversmes tiesa ir atzinusi, ka spēļu zāļu pieejamība ir viens no azartspēļu atkarību veicinošiem faktoriem, kuru iespējams novērst ar ierobežojumiem.”
 
“Šis ir nozīmīgs solis cīņā ar azarstpēļu netīro biznesu. Šī biznesa ierobežošana ir mana un Jaunās konservatīvās partijas ne tikai ambīcija, bet arī atbildība. Uzskatu, ka šajā “karā” jebkurš līdzeklis ir labs, ja vien mums izdodas apturēt šo netīro rūpalu, kas ir izraisījusi bēdas un nedienas daudzās Latvijas ģimenēs,” turpināja L.Ozola.
 
Rīgas vicemēre norādīja, ka “plānots pārbaudīt arī citas spēļu zāļu atrašanās vietas, un, ja tās neatbildīs aktuālajam pilsētas plānojumam, tas būs par pamatu azartspēļu organizēšanas atļauju atcelšanai. Līdz šim pieņemti jau 43 domes lēmumi par spēļu zāļu slēgšanu. Visus šos lēmumus azartspēļu organizatori ir pārsūdzējuši, un Rīgas dome visās tiesvedībās ir uzvarējusi.”
 
Licences atceltas Lutriņu ielā 1, Parādes ielā 5B, M.Keldiša ielā 20A, Tallinas ielā 85, Miera ielā 111 un Rītupes ielā 45.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit