Sauksim lietas īstajos vārdos!

0
1616

Šī gada 18. augustā JKP Premjera kandidāts Jānis Bordāns piedalījās LNT raidījumā “Dombura studija”.

Jānis Bordāns: „Paldies Dombura kungam par iespēju piedalīties viņa raidījumā. Citstarp tajā izskanēja jautājums par to, kas ir JKP aicinājums normālībai kļūt par normu. Manuprāt, pārāk bieži mūsu sabiedrībā asociāla jeb devianta uzvedība tiek pasludināta par normu – kā sadzīvē, tā politiskajā vidē. Aiz bailēm vai citiem iemesliem paust patiesību joprojām mums nav norma. Atzīsimies – faktiski Latviju pārvalda mums nezināma komanda un reālos lēmumus pieņem vēlētājam neaizsniedzamā līmenī, par valstisku normu mākslīgi uzspiežot savus uzskatus un regulāri atgādinot, ka cilvēki ir nelabojami, pērkami, nesaprātīgi. Toties, piemēram, nolaidību un korupciju uzskata par piedodamu vājību, kas liecina par korumpanta iespējamu „derīgumu”. Taču ir teiciens – “pat ja ļoti daudziem piemīt kāds netikums, tas to vēl nepadara par tikumu”.

Tāpēc ierosinām akciju: “Sauksim lietas īstajos vārdos”!

Sūtiet mums uz e-pastu web [at] konservativie.lv īsas un kodolīgas atziņas par to, kas ir norma un kas Jūsuprāt galīgi nav normāli mūsu zemītē.

Lielās lietas vienmēr sākas ar maziem darbiem līdzīgi kā mājas būvniecība sākas ar pirmo lāpstas dūrienu zemē tās pamatiem. Tā ir norma, jo tā ir daba jeb fizika: ”Norma ir paņēmienu kopums, kas nodrošina sistēmu”.

Kāpēc lai mūsu valstī nebūtu norma dzīvot normāli!

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit