Par miljons kokiem Rīgai

0
2046
www.smallfootprintfamily.com
Mūsu darba laikā Rīgas domē neaizmirstam par priekšvēlēšanu solījumiem. Pirms vēlēšanām mūsu programmā teicām, ka pilsētas parkus ir nepieciešams aizsargāt un īstenosim koncepciju “Miljons koku”, veidojot jaunus pilsētas parkus un ielu apstādījumus. Ielu plānojumā galvenā vieta tiks atvēlēta gājējiem, velo infrastruktūrai un sabiedriskajam transportam.
Un to mēs arī darām! Top veloinfrastruktūras uzlabošanas projekti, gājējs kļūs par Rīgas galveno satiksmes organizatoru. Tiek stiprināta sabiedriskā transporta kustība. Un jūs jautāsiet – bet kā tad ar kokiem?
Rīgas domes Mājokļu un vides departaments šā gada februārī izsludināja konkursu par dižstādu stādīšanu Rīgas pilsētas ielu apstādījumos (iepirkuma identifikācijas Nr. RD DMV 2021/12). Šajā iepirkumā var piedalīties ikviens uzņēmējs – informācija par konkursu un prasībām pretendentiem ir pieejama Elektronisko Iepirkumu Sistēmā EIS.
Mēs ticam zaļai Rīgai, un mēs lepojamies ar pilsētu, kurā koki un apstādījumi sadzīvo harmonijā ar urbāno vidi. Rīga – pilsēta, kurā māmiņas var pastaigāties ar ratiņiem, kurā suņu saimniekiem ir pieejami laukumi, Rīga kā viena no zaļākajām Eiropas pilsētām.
Taču ir ļoti svarīgi, lai ikviens iepirkums noritētu atklāti, caurskatāmi un būtu balstīts uz labas pārvaldības principiem – lai iepirkumā piedalīties var ikviens un nodokļu maksātāji, kuru līdzekļus mēs investējam, būtu gandarīti par pareizām izvēlēm. Tāpēc mēs aicinām uzņēmējus, kuri vēlas piedalīties Rīgas apzaļumošanas projektos, būt aktīviem, dalīties pieredzē un zināšanās un piedalīties.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit