Limbažu pašvaldība aptaujā noskaidros iedzīvotāju viedokli par azartspēļu zālēm

0
1288
azarts kobra

Rīga, 5.okt., LETA. Limbažu novada pašvaldība ir sākusi aptauju, lai noskaidrotu iedzīvotāju viedokli par to, vai pašvaldības saistošajos noteikumos būtu nosakāmas vietas vai teritorijas, kurās nav atļauts organizēt azartspēles, liecina paziņojums pašvaldības mājaslapā.

Aptaujas anketu elektroniski var aizpildīt līdz 13.oktobrim pašvaldības mājaslapā, savukārt aptauju drukātā veidā ir iespējams aizpildīt visos pašvaldības klientu apkalpošanas centros. Aptaujā iespējams piedalīties iedzīvotājiem no 13 gadu vecuma.

Limbažu novada pašvaldība norāda, ka tā vēlas veidot saistošos noteikumus, kas ierobežo vai aizliedz azartspēļu izklaides vietas pašvaldības administratīvajā teritorijā.

Pašvaldība skaidro, ka azartspēļu nodokļa ieņēmumus 5% apmērā ieskaita tās pašvaldības budžetā, kuras teritorijā tiek organizēta azartspēle, bet 95% no ieņēmumiem attiecina uz valsts pamatbudžeta ieņēmumiem.

2019.gadā, kad nebija Covid-19 ierobežojumu, Limbažu novada pašvaldība azartspēļu nodoklī saņēma aptuveni 45 000 eiro, teikts aptaujas ievadā.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit