Lidostas “Rīga” akcionāru sapulcē lemj par valdes locekļu skaita samazināšanu

0
1621
Satiksmes ministrs Tālis Linkaits / Foto: flickr.com/valstskanceleja

VAS “Starptautiskā lidosta “Rīga”” akcionāru sapulce 5.novembrī lēma par valdes locekļu skaita samazināšanu no četriem uz trim, aģentūra LETA noskaidroja Satiksmes ministrijā.

Satiksmes ministrijas telpās, izmantojot konferencsakaru līdzekļus, notika akcionāru sapulce. Tās darba kārtībā bija divi jautājumi – par nekustamā īpašuma Kārklu ielā 17, Priedaines ielā 102 un Gramzdas ielā, Rīgā, daļas atsavināšanu, kā arī par lidostas “Rīga” statūtu grozījumu un statūtu jaunā redakcijā apstiprināšanu.

Satiksmes ministrijas pārstāve Baiba Gulbe aģentūrai LETA pastāstīja, ka īpašumu atsavināšana saistīta ar dzelzceļa projektu “Rail Baltica”. Savukārt statūtu grozījumi tiks veikti, jo plānots samazināt lidostas valdes locekļu skaitu no četriem uz trim. Satiksmes ministrs Tālis Linkaits šo lēmumu skaidroja ar ekonomisko situāciju aviācijas jomā.

Tagad “Rīga” valdē ir trīs amatpersonas – valdes priekšsēdētāja Laila Odiņa, kā arī divi valdes locekļi – Artūrs Saveļjevs un Normunds Freibergs.

Starptautiskā lidosta “Rīga” ir lielākais aviosatiksmes mezgls Baltijas valstīs. 2019.gadā lidosta “Rīga” apkalpoja vairāk nekā 7,8 miljonus pasažieru.

LETA

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit