Latgales Attīstības centrā sāk darboties domnīcas

0
1732

9. jūlijā Latgales Attīstības centru apmeklēja tieslietu ministrs un Jaunās konservatīvās partijas vadītājs Jānis Bordāns, tieslietu ministra biroja vadītājs, jaunā Balvu novada deputāts Aldis Bukšs un tieslietu ministra padomnieks, jaunā Ādažu novada priekšsēdētāja vietnieks Imants Krastiņš. Vizītes laikā notika tikšanās ar Latgales nodaļu vadītājiem un biedriem.

Latgales Attīstības centrā Rēzeknē sākušās tematisko darba grupu domnīcu aktivitātes. Izvēlētais formāts palīdzēs realizēt programmās iestrādātās attīstības idejas dzīvē un sistemātiska, produktīva darba procesa nostiprināšanos. Tāpat, šādas aktivitātes veicinās sabiedrības nozīmīgāku iesaisti un sadarbību ne tikai pirmsvēlēšanu periodos. Jau tuvākajā laikā šādas domnīcas sāks darbu arī citu Latgales pašvaldību teritorijās.

Jaunās konservatīvās partijas vadītājs Jānis Bordāns ir pārliecināts:  “Esam politisks spēks, kas arī pašvaldību lēmējvaras līmenī darbojas nepārtraukti, nevis tikai īsi pirms kārtējām vēlēšanām, kā tas daudzus gadus bija ierasts Latvijas politikā. Strādājam sistemātiski un mērķtiecīgi iedzīvotāju labklājības palielināšanai. Sabiedrība pašvaldību teritoriju attīstībā un nozīmīgu lēmumu pieņemšanā ir jāiesaista nepārtraukti. Tikai tā mēs kopīgi varam uzlabot mūsu valsti.”

Latgales Attīstības centra vadītājs Guntis Rasims norāda: “Nepieciešama plašāka iedzīvotāju iesaiste ikdienas pašvaldību darbā. Līdz šim esošie atbalsta mehānismi Latgales reģionam būtisku attīstības izrāvienu nav devuši. Tāpēc Latgalei nepieciešams izstrādāt vienotu, viegli saprotamu un realizējamu attīstības stratēģiju gan mērķtiecīgai iedzīvotāju dzīves līmeņa paaugstināšanai, gan esošās infrastruktūras sakārtošanai.”

Pašvaldību vēlēšanās Latgalē konservatīvie veiksmīgi startējuši 4 pašvaldību domēs – Balvos, Rēzeknē, Preiļos un Krāslavā. Preiļos partijas pārstāvētā apvienība ir ieguvusi arī priekšsēdētāja amatu. Uz 11.septembri gan vēl ir atliktas Rēzeknes un Varakļānu novadu pašvaldību vēlēšanas.

Latgales Attīstības centrs un Rēzeknes nodaļas birojs darbojas – Atbrīvošanas alejā 105.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit