Koalīcijā panākta konceptuāla vienošanās par 200 eiro vienreizējo pabalstu senioriem un personām ar invaliditāti

0
1734
www.pexels.com

Koalīcija pirmdien konceptuāli vienojās par vienreizēju pabalstu pensionāriem un cilvēkiem ar invaliditāti, preses konferencē pēc sanāksmes informēja Ministru prezidents. Jau vēstīts, ka Jaunā konservatīvā partija virzīja ieceri senioriem un personām ar invaliditāti izmaksāt 250 eiro vienreizēju pabalstu, bet, neskatoties uz partneru pretestību un idejām vienai senioru grupai maksāt, savukārt citām nē, ir izdevies ar partneriem vienoties par 200 eiro un nodrošināt, ka pabalstu saņems visi.

13.Saeimas deputāts, ekonomists Krišjānis Feldmans norāda: “Seniori un personas ar invaliditāti, arī bērni, ir tās grupas, kurām no vienas puses ir garantēti, bet tomēr ļoti zemi ienākumi. Tikmēr šo līdzcilvēku veselība negaida – tā var sasniegt kritisko robežu. Tāpēc šīm grupām nepieciešami finanšu līdzekļi, lai nodrošinātu kaut vai zāles un siltu mājokli. Šobrīd, kad veselības pakalpojumu sniegšana, sistēmas pārslodzes dēļ, ir kavēta, mums jādara viss iespējamais, lai aizsargātu sociāli mazāk aizsargāto personu grupu veselību.”

“Esam gandarīti, ka izdevies panākt vismaz par 200 eiro pabalstu un to, ka seniori netiks šķiroti “priviliģētajos” un “nepriviliģētajos”,” uzsvēra K.Feldmans.

Sagaidāms, ka Ministru kabinetā šis jautājums tiks skatīts ceturtdien un tad tiks nosūtīts uz Saeimu.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit