JKP Rīgas nodaļu arī turpmāk vadīs Linda Medne

0
2983
Linda Medne Foto - Ansis Klucis

Jaunās konservatīvās partijas (JKP) Rīgas nodaļu arī turpmāk vadīs Latvijas Lauksaimniecības universitātes docente, bijusī Rīgas domes deputāte Linda Medne. Par L.Mednes apstiprināšanu šajā amatā šonedēļ lēmusi nodaļas kopsapulce. Rīgas nodaļa partijā ir lielākā, un tajā ir vairāk nekā 500 biedri.

Linda Medne uzsvēra: “Biedru skaits Rīgas nodaļā pieaug ar katru gadu, kas apliecina, ka mēs ejam pareizajā virzienā. Tāpat vēlos pateikties nodaļai par izrādīto novērtējumu arī iepriekšējā periodā, jo šis būs jau trešais gads nodaļas vadītājas amatā. Rīdzinieki mūs atpazīst pēc īstenotajām akcijām pirms iepriekšējām vēlēšanām, un esam gatavi arī nākamajam vēlēšanu procesam. Nodaļas biedri vienmēr bijuši ļoti aktīvi tiešā vēlētāju uzrunāšanā, kas prasījis milzīgu atdevi un mobilizēšanos, ko ļoti novērtējam.”

Jaunās konservatīvās partijas Rīgas nodaļas kopsapulce, kurā biedri tika iepazīstināti ar programmu Rīgas domes ārkārtas vēlēšanām, notika šā gada 3. martā.

Kā ziņots, Jaunās konservatīvās partijas Rīgas mēra amata kandidāts šā gada aprīlī gaidāmajās pašvaldības ārkārtas vēlēšanās būs Saeimas deputāts Juris Jurašs.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit