Jauno konservatīvo līderis Valmieras novada pašvaldības vēlēšanās būs Saeimas deputāts Jānis Cielēns

0
6753
13.Saeimas deputāts Jānis Cielēns

Šodien, 29.martā iesniegts Jauno konservatīvo saraksts Valmieras novada pašvaldību vēlēšanām, un saraksta līderis būs Saeimas deputāts bijušais Beverīnas novada domes deputāts Jānis Cielēns.

“Paldies komandas biedriem par man pausto uzticību, redzu, ka ar savu pieredzi Saeimā es varēšu palīdzēt straujāk attīstīt Valmieras novadu. Jaunie konservatīvie uzskata, ka Latvijas spēks ir Latvijas novados un es redzu, ka tieši Valmieras novada domē varēšu sniegt lielāko ieguldījumu! Man ir izveidojusies laba sadarbība ar kolēģiem Saeimā, kas ļaus veiksmīgi risināt Valmierai svarīgus jautājumu nacionālajā līmenī”, uzsver J.Cielēns.

Sarakstā vēl kandidēs Burtnieku novada domes deputāts Guntis Braslis, kā arī Bertānu basketbola skolas vadītājs Roberts Zeile. Vēl deputātu kandidātu sarakstā tiks pārstāvēta Kocēnu novada Jura Neikena Dikļu pamatskolas direktore Lāsma Žagota un Rūjienes pašvaldības juriste Daiga Vanaga.

Mūsu piedāvājums paredz godīgu un saimniecisku sadarbību Valmierā un visos septiņos vēsturiskajos Kocēnu, Beverīnas, Strenču, Burtnieku, Mazsalacas, Rūjienas un Naukšēnu novados. Mēs atbalstīsim ģimenes, uzņēmējus un sociāli mazāk aizsargātos iedzīvotājus, vienmērīgi attīstot visu plašo Valmieras novadu.

Jaunie konservatīvie nodrošinās caurskatāmību pašvaldības darbā un pašvaldības budžeta līdzekļu izlietošanā, ieviešot iekšējās kontroles sistēmu korupcijas risku novēršanai. Ņemot vērā katra pagasta vēsturisko izcelsmi un raksturīgo kultūrvidi, lēmumus, kas saistīti ar šī pagasta attīstību, pieņemsim iesaistot konkrētā pagasta sabiedrību.

Lai saglabātu pamatskolas izglītību lauku teritorijās, tiks izstrādāti kritēriji izlīdzinošu finanšu koeficientu piemērošanai. Tāpat mūsu piedāvājums paredz nodrošināt brīvpusdienas 1.-9. klašu skolēniem un 5.-6. gadīgajiem bērniem, kas apmeklē Valmieras novada izglītības iestādes.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit