Jaunie konservatīvie nostiprinās Latgalē – laiks Daugavpilij

0
2669
Foto: JKP preses dienests

Šodien, 18.septembrī tika atklāta Jaunās konservatīvās partijas Daugavpils nodaļa. Kā norāda partijas vadība, tas ir tikai pirmais solis darbu uzsākšanai, lai veicinātu pilsētas un novada ilgtermiņa attīstību.

Dienas gaitā tika atklātas Daugavpils nodaļas telpas un simboliski iestādīti kociņi Esplanādes un Dubrovina parkos. Tāpat, partiju pārstāvošie ministri un Saeimas deputāti apmeklēja vairāk kā 15 valsts un pašvaldības iestādes un institūcijas pilsētas un novada teritorijās.

Jaunās konservatīvās partijas valdes priekšsēdētājs Jānis Bordāns norāda: “Daugavpils ir otra lielākā Latvijas pilsēta, tātad arī investīciju piesaistes īpatsvars šīs, Latvijai nozīmīgās, vietas attīstībai ir jābūt atbilstošs. Mums jāpalīdz atbrīvoties no pilsētā iesūnojušās korupcijas ēnas, jāstiprina tiesiskums un jāveic ikviena iedzīvotāja ekonomiskā izaugsme un labklājība”.

Jauno konservatīvo partijas nodomu nopietnību apliecina arī fakts, ka uz nozīmīgo pasākumu ieradās visi trīs partiju pārstāvošie ministri – Jānis Bordāns (premjerministra biedrs, Tieslietu ministrs), Tālis Linkaits (Satiksmes ministrs) un Ilga Šuplinska (Izglītības un Zinātnes ministre). Pilsētu apmeklēt ieradās arī Saeimas deputāti – Juridiskās komisijas priekšsēdētājs Juris Jurašs, Finanšu sektora uzraudzības apakškomisijas vadītājs Gatis Eglītis, Tautsaimniecības komisijas vadītāja vietnieks Krišjānis Feldmans, Sporta apakškomisijas vadītājs Sandis Riekstiņš, Aizsardzības un korupcijas novēršanas komisijas vadītājs Juris Rancāns un Satiksmes ministrijas parlamentārais sekretārs Jānis Butāns.

Daugavpils pilsētas attīstībai līdz šim Satiksmes ministrija jau ir novirzījusi ES fondu finansējumu 10 milj. eiro apmērā 35 jaunu, ar saspiesto dabasgāzi darbināmu, autobusu iegādei un 23 milj. eiro tramvaju infrastruktūras attīstībai. Izglītības un Zinātnes ministrija pilsētā plāno nostiprināt Daugavpils Universitātes ilgtspēju, pilnveidot kvalitatīvas un mūsdienām aktuālas arodizglītības nozīmi reģionā, turpinot attīstīt Būvniecības tehnikuma infrastruktūru. Kopā ar Saeimas apakškomisiju, plānots veicināt sporta infrastruktūras attīstību pilsētā. Tieslietu ministrija tuvākajā laikā prioritāri plāno sakārtot tiesas nama infrastruktūru un veicināt tiesiskuma nostiprināšanos un korupcijas apkarošanu pilsētā.

Par Latgales reģiona attīstības prioritātēm Jaunā konservatīvā partija uzskata darba vietu radīšanu, jaunu cilvēku potenciāla noturēšanu, kā arī tam nepieciešamo instrumentu izveidi un infrastruktūras sakārtošanu Latgalē.

Daugavpils nodaļas birojs turpmāk ikvienu iedzīvotāju gaidīs Mihoelsa ielā 47 – 4.kab. (RISEBA inovāciju centrs), nodaļas vadītāja – Iveta Šeršņeva, T: 29393802, ivetasersneva@gmail.com  

Guntis Rasims

Latgales Attīstības Centra vadītājs

guntis.rasims@gmail.com, 29492864

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit