Jaunā konservatīvā partija iestājas pret Gaidi Bērziņu tieslietu ministra amatā

0
1549

Šīsdienas ārkārtas Saeimas sēdē – koalīcija, kura faktiski iesaldējusi tieslietu sistēmas reformas valstī, balsoja par turpmāku Tieslietu ministrijas uzticēšanu Nacionālās apvienības līdzpriekšsēdētājam Gaidim Bērziņam, kurš tieslietu ministra amatā bijis jau divas reizes un iepriekšējo reizi atkāpies, piesedzoties ar ebreju restitūcijas jautājumiem kā patieso iemeslu demisijai, kam spēja noticēt vien lētticīgākie politisko aktualitāšu vērotāji. Patiesība ir skarba – pie varas paliekot tiem pašiem politiskajiem spēkiem, nekas nemainīsies ne tieslietās, nedz arī ekonomikā.

Naivi ir cerēt, ka apvienība, kura par tieslietu sistēmā efektīvu reformu uzsākšanu pieprasīja sava bijušā valdes locekļa, tieslietu ministra Jāņa Bordāna demisiju, būs tie, kas kaut ko mainīs, ja jau vairāk nekā 8 gadu ministrijas vadīšanas vēsturiskajos posmos to vien spējuši, kā panākt, ka uzņēmēju organizācijas un vadoši ekonomisti norāda, ka būtiskākais, kas kavē investīcijas ekonomikā ir uzņēmēju nespēja uzticēties tiesu varai.

„Jaunā konservatīvā partija turpina tās vadītāja Jāņa Bordāna iesākto kursu, cīnoties par taisnības uzvaru mūsu valstī un jo īpaši visiem atgādinām, ka tieslietu jomas sakārtošana un taisnīguma principu ieviešana tajā būtiski ietekmēs arī visu pārējo nozaru attīstību Latvijā. Kādreizējā tiesiskuma koalīcija izčābējusi, bet nozare palikusi zem sitiena” – savu viedokli pauž Jaunās konservatīvās partijas Saeimas deputāts Dāvis Stalts, kurš šodien vienīgais no ārpusfrakciju deputātiem nobalsoja pret Gaidi Bērziņu kā tieslietu ministru.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit