Jānis Bordāns reģionālajā vizītē vērtē jauno tiesu infrastruktūru Jēkabpilī un Madonā

0
1588

Pirmdien, 22.jūlijā, tieslietu ministrs Jānis Bordāns  reģionālajā darba vizītē Jēkabpilī un Madonā vērtēja jaunās ēkas, kas pielāgotas tiesu darba specifiskajām vajadzībām.

Jaunais Tieslietu nams Jēkabpilī apvienos vairākas iestādes, tostarp rajona tiesu, Valsts zemes dienestu, Valsts probācijas dienestu, Zemesgrāmatu, Uzņēmumu reģistru, Valsts valodas centru un Prokuratūru, tādējādi veidojot “vienas pieturas aģentūru” reģiona iedzīvotājiem. Fiziska iestāžu apvienošana vienā ēkā vai līdzās esošu ēku kompleksā ir solis uz priekšu valsts pārvaldes efektivizēšanā.

Darba vizītes laikā J.Bordāns tikās ar tiesnešiem Zemgales rajona tiesā Jēkabpilī un Vidzemes rajona tiesā Madonā. Sarunā tika  apspriesti turpmākie pasākumi tiesu efektivitātes paaugstināšanai.

Īpaša uzmanība reģionālajā vizītē tika veltīta tiesu infrastruktūras attīstībai – tieslietu ministrs kopā ar tiesnešiem apmeklēja jaunuzcelto tieslietu namu Jēkabpilī un renovēto tiesu namu Madonā. J.Bordāns vērtēja nepieciešamos priekšdarbus, lai jaunajās telpās tiesu iestādes varētu uzsākt darbu un pieņemt tajās apmeklētājus.

Reģionālajā vizītē piedalījās arī Tiesu namu aģentūras valdes priekšsēdētāja Santa Sausiņa un Tiesu administrācijas direktora vietnieks Andris Munda.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit