Izsludināts projektu konkurss Rīgas apkaimju iniciatīvas līdzdalības un piederības veicināšanai

0
2030
Foto: www.riga.lv

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments izsludinājis Sabiedrības integrācijas programmas projektu konkursa „Apkaimju iniciatīvas līdzdalības un piederības veicināšanai”  2021. gada otro uzsaukumu.

Konkursa mērķis ir aktualizēt un veicināt Rīgas iedzīvotāju pilsonisko līdzdalību, brīvprātīgo darbu un piederības sajūtu savai apkaimei, pilsētai un valstij. Konkurss palīdzēs izzināt iedzīvotāju problēmas un meklēt risinājumus savstarpējā iedzīvotāju un pašvaldības sadarbībā. Šajā projektu konkursā uz finansējuma saņemšanu var pretendēt arī iedzīvotāju forumu organizēšanai Rīgas apkaimēs.

Konkursā drīkst piedalīties Rīgas pilsētas pašvaldības iestāde vai jebkura Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrā reģistrēta juridiska persona, kuras juridiskā adrese ir Rīga un kas savu darbību veic Rīgas pilsētā.

Vienam projektam pieejamais finansējuma apjoms ir 3500 eiro, savukārt maksimālais finansiālais atbalsts viena apkaimju iedzīvotāju foruma organizēšanai ir 1500 eiro.

Projektu īstenošana ir jāplāno laika posmā no 1. jūnija līdz 30. novembrim, bet, ja aktivitātes ir saistītas ar gada nogales vai nākamā gada sākuma pasākumiem, tad projekta termiņš var būt ilgāks. Gatavojot projektu pieteikumus, aicinām sekot līdzi valdības lēmumiem un, plānojot aktivitātes, rēķināties ar iespējamiem ierobežojumiem un epidemioloģiskās drošības pasākumiem, kas būs jāievēro īstenojot projektus.

Pirms projekta pieteikuma iesniegšanas lūdzam obligāti iepazīties ar projektu konkursa nolikumu un tā pielikumiem tīmekļvietnē iksd.riga.lv.

Projektu pieteikumu iesniegšanas termiņš ir 2021. gada 26. aprīlis plkst. 17.00.

Lai palīdzētu interesentiem sagatavot projekta pieteikumu, tiks rīkots informatīvs seminārs par konkursa „Apkaimju iniciatīvas līdzdalības un piederības veicināšanai”  nosacījumiem.  Seminārs notiks 8. aprīlī plkst. 16.00 tiešsaistes platformā MS Teams.

Semināram pieteikties līdz 7. aprīlim, aizpildot anketu šeit.

Papildinformācija: Ilze Meilande – RD IKSD Projektu un sabiedrības integrācijas nodaļas vadītājas vietniece, tālr. 67181657, e-pasts: ilze.meilande@riga.lv

Informāciju sagatavoja: Sarmīte Baltmane, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta sabiedrisko attiecību projektu koordinatore, tālr. 67105398.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit