Andis Kudors par melu kanālu ierobežošanu

0
1818

Andis Kudors: “Ir jāreformē NEPLP, nosakot tam tikai regulatora funkciju!”

🔴 Mediju uzraugiem ir jālabo kļūda un jāatceļ LTV vadības konkursa rezultāti! Demokrātijai ir nepieciešami spēcīgi un neatkarīgi mediji, lai tā būtu pilnvērtīga un varētu sevi aizstāvēt. It sevišķi, apstākļos, kad pret demokrātiju tiek vērsts informācijas karš‼

👉 Mūsu Eiropas Parlamenta kandidātu saraksta līderis Andis Kudors nebaidās saukt lietas īstajos vārdos. Ir jāspēj drosmīgi nosaukt kremļa propagandistus vārdā un pateikt, ka viņi pie mums netiek laipni gaidīti. Viņu mērķis ir apdraudēt mūsu demokrātiju, suverenitāti un brīvības. Viņi vēlas mūs sanaidot. Mūsu draugi visā Eiropā apdraudējumu neapzinās pilnā apmērā. Mēs palīdzēsim un virzīsim Eiropas Savienības politiku virzienā, kas vairos drošību un brīvības.

❗ Mēs nepieļausim, ka kremļa propagandisti Latvijas un citiem Eiropas Savienības valstu iedzīvotājiem “skalo” smadzenes! Mēs apturēsim situāciju, kad paši esam spiesti miljoniem eiro katru gadu, brīžiem pat negribot, samaksāt Kremļa dezinformācijas ieroču stiprināšanai, iekļaujot tos TV pamatpakās!

Starp citu, atklājot dezinformācijas kanālu anatomiju, ir redzams, ka nav būtiskas atšķirības starp iepriekš jau aizliegtajiem un vēl pieejamajiem kremļa kanāliem.

#drošība #identitāte #tiesiskums #konservatīvie #jkp #godīgi #drosmīgi #gudri #likums #kārtība #demokrātija #mediji #dezinformācija

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit