Politiskā partija Konservatīvie sveic jauno valdību

0
1858
Konservatīvo valdes priekšsēdētājs Gatis Eglītis

Politiskā partija Konservatīvie sveic jauno K. Kariņa valdību un vēl ministriem, un deputātiem izturības, un izdošanos, rūpējoties par Latvijas iedzīvotāju dzīves līmeņa celšanu, ģimeņu ar bērniem labklājību un nacionālo drošību.

Konservatīvie turpmāk realizēs kvalitatīvu, pragmatisku un konservatīvās vērtībās balstītu opozīcijas darbu.

Ņemot vērā ieilgušo valdības veidošanas procesu, uzskatām, ka vēl līdz Jaunajam gadam ir jāpieņem tālāki lēmumi augsto energoresursu cenu efekta mīkstināšanai ražojošiem un HORECA sektora uzņēmumiem, kā arī mājsaimniecībām ar strauju maksājumu pieaugumu.

“Augstsprieguma Tīkls”, “Sadales Tīkls”, “Conexus” ir valsts uzņēmumi, par kuru darbību iedzīvotāju interesēs jārūpējas Premjeram, ekonomikas un finanšu ministriem. Diemžēl “Latvijas Gāze” un “GASO” joprojām atrodas mums naidīgas valsts kontrolē.

Izglītības jomā ir jāuzsāk paātrināta pāreja uz izglītību valsts valodā visos izglītības līmeņos un nekavējoties jāpieņem lēmumi, lai risinātu skolotāju trūkumu STEM mācību priekšmetos.

Konservatīvo valdes priekšsēdētājs Gatis Eglītis īpaši atzīmē: ”Neskatoties uz to, ka premjera partija nav uzņēmusies atbildību par veselības nozari, sagaidām, ka valdība solidāri uzņemsies atbildību par veselības nozarē nepieciešamajām reformām un atbalstīs drosmīgus lēmumus šajā nozarē.”

Finanšu ministram ir jārūpējas par komercbanku, FKTK, VID un citu pakļautības iestāžu draudzīgu un saudzīgu attieksmi pret uzņēmējiem, īpaši ekonomiskās lejupslīdes apstākļos. Finanšu ministram ir jāsaprot, ka ES augstākās banku aizdevumu likmes un nesamērīgi stingrie aizņēmumu noteikumi kavē Latvijas attīstību.

Drošības jomā ir jāstiprina attiecības ar abām lielajām ASV partijām.

Saeimai un Ministru kabinetam, solidarizējoties ar sabiedrību, būtu jāiesaldē algas un jāizbeidz īpašas amatpersonu privilēģijas.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit