Turpmāk Saeimas Juridisko komisiju vadīs deputāts Jānis Butāns

0
1704
Jānis Butāns

Šodien Saeimas Juridiskās komisijas sēdē notika balsojums par jaunā komisijas priekšsēdētāja ievēlēšanu. Jauna komisijas priekšsēdētāja ievēlēšana bija nepieciešama saistībā ar to, ka iepriekšējais vadītājs Juris Jurašs, pievienojoties Ukrainas spēkiem, lai cīnītos pret Krievijas okupantiem, nolika Saeimas deputāta mandātu un atstāja Juridiskās komisijas priekšsēdētaja amatu. Saeimas Juridisko komisiju vadīs deputāts Jānis Butāns (Konservatīvie).

J.Butāns: “Tas ir liels gods vadīt darbu šajā svarīgajā Saeimas komisijā. Šis amats uzliek man lielu atbildību kolēģu deputātu, partijas biedru un vēlētāju priekšā. Pateicos Juridiskās komisijas deputātiem par atbalstu. Esmu apņēmības pilns attaisnot šo izrādīto uzticību!”

Saeimas komisijas strādā noteiktā likumdošanas jomā, uzrauga izpildvaras darbību, kā arī veic citus komisijas darba specifikai atbilstošus uzdevumus. Saeimas komisijas sagatavo izskatīšanai lietas, kas tiek apspriestas Saeimas sēdēs. Pamatojoties uz Saeimas lēmumiem, komisijas izskata likumprojektus, priekšlikumus un iesniegumus.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit