Konservatīvo frakciju Saeimā turpmāk vadīs Krišjānis Feldmans

0
1583
Krišjānis Feldmans. Foto: Ieva Ābele, Saeima
Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas priekšsēdētājs, deputāts Krišjānis Feldmans Foto: Ieva Ābele, Saeima .

Šodien, 17.martā, Saeimas Jauno konservatīvo frakcijas ārkārtas sēdē norisinājās frakcijas vadības vēlēšanās. Par Jauno konservatīvo frakcijas priekšsēdētāju tika ievēlēts līdzšinējais frakcijas priekšsēdētaja biedrs, 13.Saeimas deputāts Krišjāni Feldmans. Par diviem jaunā frakcijas priekšsēdētāja biedriem tika ievēlēti Izglītības un zinātnes ministrijas parlamentārais sekretārs, 13.Saeimas deputāts Sandis Riekstiņš, kurš šo amatu ieņēma jau līdz šim, kā arī Labklājības ministrijas parlamentārā sekretāre, 13. Saeimas deputāte Evita Zālīte – Grosa.

Krišjānis Feldmans: “Frakcijas priekšsēdētāja amats Saeimas struktūrā ir ļoti nozīmīgs amats, kuru Konservatīvo frakcijā līdz šim ieņēmuši Juta Strīķe, un pēc viņas nāves – taisnības cīnītājs Juris Jurašs, kas nu devies uz Ukrainu, lai karotu par Ukrainas un arī Latvijas brīvību. Līdz ar to šis amats uzliek man lielu atbildību kolēģu deputātu, partijas biedru un vēlētāju priekšā. Esmu apņēmības pilns attaisnot šo izrādīto uzticību!”

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit