Saeimas Jauno konservatīvo frakcija atsakās no darbam nepieciešamo dokumentu saņemšanas drukātā veidā

0
1973

Šodien tika pieņemts lēmums atteikties no dokumentiem drukātā veidā. Lēmums pieņemts, lai mazinātu administratīvo slogu Saeimā un taupītu budžeta līdzekļus, kā arī dabas resursus.

Saeimas Jauno konservatīvo frakcijas priekšsēdētājs, deputāts Juris Jurašs: “Strādājot attālināti, Saeimas deputāti visus darbam nepieciešamos dokumentus saņēma elektroniski. Tā ir kļuvusi par normu un, atsākoties darbam klātienē, esam nolēmuši šādu pieeju turpināt. Mums frakcijas telpās krājas papīru kalni un ir skumji noskatīties uz šo valsts un dabas resursa izšķērdēšanu. Praktizējot attālināto darbu, tas izgaismojas vēl spilgtāk. Aicinu arī citus valsts pārvaldes darbiniekus un Latvijas iedzīvotājus atteikties no liekas dokumentu drukāšanas.”

Saeimas priekšsēdētājas biedre, deputāte Dagmāra Beitnere-Le Galla: “Jau pavisam drīz Saeima atsāks klātienes darbu, tomēr attālinātais darbs ir palīdzējis ieviest pārmaiņas darbā ar dokumentiem. Esam nolēmuši mazināt administratīvo slogu. Atsakoties no drukātajiem papīriem un aizstājot tos ar elektroniskiem, mēs ietaupām ne tikai finanšu, bet gan arī tik būtiskos dabas resursus. Pasaule mainās, mēs maināmies tai līdzi!”

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit