Bordāns: Koalīcijas partijas rīkojas gļēvi, baidoties atklāti debatēt par azartspēļu aizliegšanu

0
1835
Tieslietu ministrs Jānis Bordāns

Šodien Saeimas deputātu vairākums ir demonstrējis ļoti lielu gļēvulību, noraidot Jauno konservatīvo priekšlikumus azartspēļu ierobežošanai un liedzot par to debatēt atbildīgajā komisijā, norāda Jauno konservatīvo valdes priekšsēdētājs Jānis Bordāns.

“Azartspēļu ierobežošana ir skaidra Jauno konservatīvo prioritāte vairākus gadus, jo mēs uzskatām, ka šī “izklaide” salauž daudzu Latvijas iedzīvotāju likteņus, rada kriminogēnu vidi, mazina naudas līdzekļu apjomu reālajā ekonomikā. Man ir žēl, ka Saeimas deputātu vairākums ir gājuši azartspēļu īpašnieku – partiju sponsoru –  pavadā, lai gan publiski saviem vēlētājiem ir solījuši azartspēļu ierobežošanu,” uzsver Jauno konservatīvo valdes priekšsēdētājs.

“Lai gan mūsu pusē ir vairāk nekā 80% Latvijas sabiedrības, pārmaiņas azartspēļu ierobežošanā notiek ļoti lēnām, jo mēs sastopamies ar pretdarbību katrā solī. Tomēr mums šī ir ļoti liela prioritāte, tāpēc, ja koalīcijas partneri turpinās to ignorēt, mēs paturam tiesības spert pretsoļus.”

“Cīņa ir tikai sākusies un mēs turpināsim azartspēļu ierobežošanu visā Latvijas teritorijā, līdzīgi kā mēs to esam panākuši Latvijas galvaspilsētā – Rīgā. Aicinu ikvienu vēlētāju rūpīgi iepazīties ar partiju solījumiem pirms vēlēšanām un salīdzināt tos ar reālajiem darbiem parlamentā un valdība.”

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit