Jauno konservatīvo pašvaldību vēlēšanu saraksta līderis Ogres novadā būs Ainars Bašķis

0
3768
Saraksta līderis Ainars Bašķis

Kā pirmie Ogres novadā savu sarakstu iesnieguši Jaunās konservatīvās partijas Ogres nodaļas biedri. Saraksta līderis ir pieredzes bagāts Tautas frontes aktīvists, viens no Zemessardzes dibinātājiem, inženieris un uzņēmējs Ainars Bašķis.

Sarakstu veido labi sastrādājusies komanda, kas jau ilgstoši uzticas viens otram un pārstāv pamatīgu profesionāļu spektru.

Kā otrais startē Edgars Sproģis – ogrēnietis, “Swedbank” AS jurists un sava kolēģa, deputāta Jāņa Cielēna palīgs Saeimā, budžeta un finanšu (nodokļu) komisijā. Viņu raksturo sakāmvārds par runāšanas sudrabu un klusēšanas zeltu. Darītājs. Godprātīgs un aktīvs cilvēks.

Sarakstā noteikti jāmin Eduards Rābe – Vīrs, kurš daudz gadu garumā novērtēts sporta pasaulē kā ārsts un komandas veidotājs. Vīrs, kurš saprot, kas ir dzīve, kas ir ģimene, draudzība, uzticība, cīņas un uzvara.

Cieša un stipra komanda.

Jaunie konservatīvie nodrošinās pārdomātu un līdzsvarotu apvienoto novadu un pagastu attīstību – galveno uzsvaru liekot uz ceļu, pievadu, komunikāciju un infrastruktūras sakārtošanu un attīstību. Izglītībai, kultūrai un veselības aizsardzībai tiks atvēlēta galvenā loma, rūpējoties par novadnieku tradīcijām un nākamās paaudzes izaugsmi.

Ko mēs solam? Godīgi un profesionāli strādāt. Rūpīgi apgrozīt katru centu, ko nodokļu maksātāji smagā darbā nopelnījuši un iemaksājuši kopējam labumam. Veicināt konkurenci valsts un pašvaldību pasūtījumos, lai tādējādi atbalstītu veselīgu uzņēmējdarbības vidi. Ieviest caurredzamu un pieejamu pašvaldības pasūtījumu datu bāzi. Noteikti palielināsim visa veida atbalstu jaunajām ģimenēm un bērniem. Naudu no betona novirzīsim uz cilvēkiem, uz dzīves kvalitātes uzlabojumu. Rādīsim piemēru, kā piesaistīt novadam tautiešus no visas pasaules.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit