Jauno konservatīvo līderis Liepājas domes vēlēšanās būs Saeimas deputāts Uldis Budriķis

0
3464
13. Saeimas deputāts Uldis Budriķis Foto: Saeima

Jaunās konservatīvās partijas valde ir apstiprinājusi partijas Liepājas domes vēlēšanu kandidātu sarakstu. Sarakstā kā pirmais numurs startēs pašreizējā Saeimas sasaukuma deputāts Uldis Budriķis.

“Lai arī man ir garantēts darbs Saeimā, esmu pieņēmis lēmumu startēt Liepājas domes vēlēšanās, jo uzskatu, ka Liepājā, manās mājās, ir nepieciešamas pārmaiņas, un pilsēta var attīstīties daudz straujāk, un pašvaldība var strādāt daudz godīgāk, pilsētnieku maksātos nodokļus tērējot saimnieciskāk,” uzsver Budriķis.

Mēs nodrošināsim caurspīdīgu pārvaldi – domē, Liepājas speciālajā ekonomiskajā zonā (LSEZ) un kapitālsabiedrībās. Pašreizējā vara LSEZ ir novedusi kritiskā finansiālā situācijā un valstij nākas iejaukties, lai atbalstītu un noturētu Liepājas ostu “virs ūdens”. Tas tāpēc, ka ostas vadībā ir politiķi un politiskie ielikteņi, kuri nav profesionāļi! Jaunie konservatīvie uzskata, ka LSEZ nedrīkst vadīt politiķi, LSEZ kā uzņēmumu jāvada profesionāļiem.

Budriķis: “Es kandidēju uz vietu Liepājas pilsētas domē, un mans mērķis nav ieņemt otru amatu LSEZ. To aicinu skaidri pirms vēlēšanām deklarēt arī citiem kandidātiem!”

Mūsu industriālās nozares attīstības plāns paredz daļēju Liepājas metalurga darbības atjaunošanu. Iespējams, ka savtīgu interešu dēļ ir noraidīti globāla mēroga spēlētāji, kuri spētu restartēt metalurga darbību, attīstīt teritoriju, nodrošināt simtiem labi apmaksātas darba vietas. Esošā vara vienpersoniski pieņēma lēmumu atteikt investīcijas, kas ar plānoto tehnoloģiju iekļautos “zaļajā” industriālā parka idejā.

Nozīmīga problēma Liepājai ir lielais grants ceļu īpatsvars pilsētā. Es redzu iespēju piesaistīt līdzekļus, lai pakāpeniski noklātu šos ceļus ar cieto segumu.

Tāpat Liepājā liela problēma ir mūsdienīgu mājokļu trūkums. Mūsu plāns paredz gan jaunu mājokļu būvniecību, gan infrastruktūras pieejamības nodrošināšanu privātajiem uzņēmējiem, kā arī vecu, pamestu ēku kapitālo remontu, pārbūvi.

Budriķis: “Ja pirms iepriekšējām vēlēšanām bija politiskie spēki, kuri piedāvāja jaunu alternatīvu Liepājas attīstībai, tad pašlaik mēs redzam, ka pārmaiņu solītāji ir ērti saplūduši ar līdzšinējo varu un turpina iepriekšējos gados iesākto politiku. Šajās vēlēšanās Jaunie konservatīvie būs vienīgā alternatīva pozitīvām un godīgām pārmaiņām Liepājā.”

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit