Jaunie konservatīvie atjauno valdes mandātu un gatavojas pašvaldību vēlēšanām

0
2508
Jaunās konservatīvās partijas valdes priekšsēdētājs, tieslietu ministrs Jānis Bordāns

Šodien notika Jaunās konservatīvās partijas Padomes sēde, kuras laikā tika atjaunots mandāts partijas valdei un tika ziņots par gatavošanos šajā gadā plānotajām pašvaldību vēlēšanām.

Par partijas valdes priekšsēdētāju atkārtoti tika ievēlēts Jānis Bordāns, kurš arī bija vienīgais kandidāts uz šo amatu. Vēl partijas valdē darbosies Krišjānis Feldmans, Juris Jurašs un Gatis Eglītis, kuri darbojās arī iepriekšējā valdē. No jauna partijas valdē ievēlēta Linda Ozola. Uz Jauno konservatīvo valdi pavisam kandidēja 8 partijas biedri, tajā skaitā izglītības un zinātnes ministre Ilga Šuplinska, Izglītības un zinātnes ministrijas parlamentārais sekretārs Reinis Znotiņš, Rīgas Domes deputāts Jānis Ozols un Rīgas Domes priekšsēdētāja vietniece Linda Ozola.

Jaunie konservatīvie kļuvuši par vienu no nozīmīgākajiem un straujāk augošajiem politiskajiem spēkiem Latvijā. Pēdējā gada laikā valde izskatījusi 298 jauno biedru iesniegumus un kopējais partijas biedru skaits ir sasniedzis 1284 cilvēkus.

Partijas valde ir veicinājusi konservatīvo biedrošanos Latvijas reģionos, tāpēc Jaunās konservatīvās partijas reģionālo nodaļu skaits pieaudzis līdz 29, nodrošinot, ka ikvienam konservatīvi domājošam labas gribas cilvēkam ir iespējams saistīties ar ģeogrāfiski tuvāk esošajiem domubiedriem. Partija šā gada pašvaldību vēlēšanās plāno startēt vismaz 32 pašvaldībās, piedāvājot spēcīgāko komandu līdzšinējās pašvaldību va-ras alternatīvai.

Jauno konservatīvo Ētikas komisijā tika ievēlēti Normunds Žunna, Anita Muižniece, Evita Zālīte Grosa, Pēteris Aglonietis un Edgars Horns, bet partijas Uzraudzības padomē tika ievēlēti Renārs Volkovs, Ilgvars Brakovskis un Uldis Budriķis.


Jaunās konservatīvās partijas Padomes sēdes 2021 “Rītausma” kopbilde

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit