Rīgas dome turpina azartspēļu zāļu izskaušanu Latvijas galvaspilsētā

0
2055
Rīgas vicemēre Linda Ozola, foto: www.riga.lv

Šodien Rīgas Dome atbalstīja lēmumu sešām spēļu zālēm Rīgā atcelt iepriekš izdotās atļaujas azartspēļu organizēšanai. Pamatojums iepriekš minēto atļauju atcelšanai ir spēļu zāļu atrašanās vietu neatbilstība Rīgas teritorijas plānojumam.

Rīgas vicemēre Linda Ozola: “Tieši Jaunie konservatīvie jau četrus gadus ir bijuši galvenie iniciatori spēļu zāļu slēgšanai Rīgā un visā Latvijā. Soli pa solim mēs pildām dotos solījumus un spēļu skaits Rīgā katru gadu sarūk. Esmu gandarīta par rezultātu, ņemot vērā, ka azartspēļu nozares piedāvātie pakalpojumi ietver paaugstinātu risku indivīdam un sabiedrībai kopumā. Arī Satversmes tiesa ir atzinusi, ka spēļu zāļu pieejamība ir viens no azartspēļu atkarību veicinošiem faktoriem, kuru iespējams novērst ar ierobežojumiem.”

Šis ir nozīmīgs solis cīņā ar azartspēļu netīro biznesu un šī biznesa ierobežošana ir mana un Jaunās konservatīvās partijas ne tikai ambīcija, bet arī atbildība. Uzskatu, ka šajā “karā” jebkurš līdzeklis ir labs, ja vien mums izdodas apturēt šo netīro rūpalu, kas ir izraisījusi bēdas un nedienas daudzās Latvijas ģimenēs. Šajā cīņā mēs esam pieredzējuši daudz apmelojumu un uzbrukumu, tomēr mēs padoties nedomājam un turpināsim pret šo sērgu vērsties tikpat asi!

Atgādinu, ka ir plānots pārbaudīt arī citas spēļu zāļu atrašanās vietas, un, ja tās neatbildīs aktuālajam pilsētas plānojumam, tas būs par pamatu azartspēļu organizēšanas atļauju atcelšanai. Līdz šim pieņemti jau vairāk nekā 43 domes lēmumi par spēļu zāļu slēgšanu. Visus šos lēmumus azartspēļu organizatori ir pārsūdzējuši, un Rīgas dome visās tiesvedībās ir uzvarējusi.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit