Notiks tiešsaistes konference “Rail Baltica – jaunas iespējas reģionālajai satiksmei”

0
2995
Vizualizācija Rail Baltica infrastruktūrai reģionos www. sm.gov.lv

Atzīmējot Eiropas dzelzceļa gadu, trešdien, 24. februārī, plkst. 11 notiks tiešsaistes konference “Rail Baltica – jaunas iespējas reģionālajai satiksmei.” Konferencē tiks apspriesti dzelzceļa projekta “Rail Baltica” ieguvumi reģionu mobilitātei un uzņēmējdarbībai.

“Mūsu mērķis ir attīstīt Rail Baltica projektu, lai maksimāli izmantotu iespējas, ko jaunā un modernā infrastruktūra dos gan reģionu iedzīvotājiem, gan uzņēmējiem,” uzsver satiksmes ministrs Tālis Linkaits.

Rail Baltica projekts nākotnē veidos būtisku dzelzceļa infrastruktūru. Esam nonākuši līdz būvniecībai – vērienīgi darbi ir uzsākti Rīgas Centrālajā stacijā, un šogad būvniecība sāksies arī starptautiskās lidostas “Rīga” stacijā. Pašlaik notiek visas pamattrases un arī 17 reģionālo staciju no Salacgrīvas līdz Bauskai projektēšana. Tāpēc jau tagad ir būtiska sadarbība ar pašvaldībām, uzņēmējiem un citām iesaistītajām pusēm pilnvērtīga “Rail Baltica” staciju potenciāla izmantošanai nākotnē.”

Konferencē varēs uzzināt vairāk par līdz šim paveikto un plānoto Rail Baltica reģionālās satiksmes attīstībā Latvijā. Pasākumā gaidāma paneļdiskusija ““Rail Baltica” iespējas: dzelzceļa – videi draudzīga transporta veida stiprināšana, ekonomikas attīstība un iedzīvotāju ērtību uzlabošana”.

Konferences programma apskatāma šeit: https://www.facebook.com/events/460185361823637

Ikviens interesants ir aicināts vērot pasākumu tiešraidē Satiksmes ministrijas sociālā tīkla “Facebook” kontā: https://www.facebook.com/satiksmesministrija

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit