Satiksmes ministrs Tālis Linkaits turpina iknedēļas tikšanās ar Latvijas reģionu iedzīvotājiem

0
2302
Tālis Linkaits
Tālis Linkaits

17. februārī attālināti viesojās Alūksnes pusē, lai informētu par svarīgākajiem paveiktajiem darbiem satiksmes nozarē, diskutētu par turpmāk veicamajiem darbiem un uzklausītu vietējo iedzīvotāju viedokļus un jautājumus.

Arī šogad valdība ir piešķīrusi papildu finansējumu ceļu remontdarbiem, un tā ietvaros remontdarbi cita starpā notiks arī tajos Vidzemes šosejas posmos, kas vēl jāuzlabo, informēja ministrs. Šogad tiks noasfaltēts arī autoceļa Alūksne–Liepna pēdējie aptuveni 23 kilometri. Par šo ziņu alūksnieši bija īpaši iepriecināti, jo ceļa sakārtošana tika gaidīta daudzus gadus, – tas ir bieži izmantots un ved arī uz novadam svarīgiem tūrisma objektiem.
Ministrs arī informēja par ieceri šovasar brīvdienās atjaunot vilcienu satiksmi līdz Gulbenei.

Saskaņojot tos ar Gulbenes–Alūksnes bānīti, būtu iespējams veidot jaunas vietējā tūrisma iespējas, kas varētu būt aktuāli, ņemot vērā starptautiskās ceļošanas ierobežojumus.
Atbildot uz alūksniešu jautājumiem, ministrs skaidroja gan jautājumus saistībā ar autoceļu ikdienas uzturēšanas tirgus atvēršanu, gan ceļu remontdarbu kvalitāti, gaidāmajām pārmaiņām sabiedriskā transporta sistēmā un autovadītāju apliecību iegūšanas ierobežojumiem ārkārtējās situācijas laikā. Ministrs skaidroja, ka ministrija pašlaik ir iesniegusi Veselības ministrijai izvērtēšanai drošas autovadītāju eksāmenu kārtošanas protokolu un tiek gaidīts tā izvērtējums.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit