Komandantstundas laikā kursēs sabiedriskais transports. Līdzi jābūt pasei vai ID kartei.

0
1301
Satiksmes ministrs Tālis Linkaits

Rīga, 30.dec., LETA. Valstī noteiktās komandantstundas laikā drīkstēs kursēt sabiedriskais transports, aģentūrai LETA apstiprināja satiksmes ministra Tāļa Linkaita (JKP) birojā.

Linkaits ierakstā sociālajā tīklā “Twitter” norādījis, ka “sabiedriskais transports Latvijā kursē arī ārkārtas situācijas laikā, un tiek nodrošināta iespēja nokļūt darbā, no darba, uz un no autobusu, lidostu u.tml.”.

Jau ziņots, ka valdība otrdien konceptuāli ir vienojusies, ka Jaungada svētku un pareizticīgo Ziemassvētku laikā varētu ierobežot iedzīvotāju pārvietošanās iespējas un noteikt komandantstundu. Gala lēmums pieņemts šodien.

Ministru kabinets konceptuāli vienojās līdz 7.februārim pagarināt ārkārtējo situāciju, iekļaujot papildu nosacījumu par komandantstundu, ko valdība sauc par “brīvdienu mājsēdi”. Paredzēts, ka no šodienas vakara līdz 4.janvārim, kā arī 8. un 9.janvārī no plkst.22 līdz plkst.5 būs jāuzturas savā dzīvesvietā.

Covid-19 izplatības ierobežošanai valstī no 9.novembra līdz 7.februārim ir izsludināta ārkārtējā situācija un noteikta virkne ierobežojumu.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit