Apbalvošanas ceremonija “Labākais darbā ar jaunatni 2020”

0
1394

Šodien, 2020. gada 28. decembrī, no plkst. 15.00 tiešraidē ikviens aicināts vērot apbalvošanas ceremoniju “Labākais darbā ar jaunatni 2020”. Ceremonijā tiks suminātas labākās jaunatnes organizācijas, biedrības, nodibinājumi un pašvaldības, kas veic darbu ar jaunatni, jauniešu centri, kā arī darbā ar jaunatni iesaistītās personas. 

Konkursu “Labākais darbā ar jaunatni 2020” organizē Izglītības un zinātnes ministrija sadarbībā ar Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru, biedrību “Latvijas Pašvaldību savienība” un biedrību “Latvijas Jaunatnes padome”. Konkursā ikviens varēja izvirzīt pretendentus nominācijās “Labākais starts”, “Straujākais lēciens”, “Līdzdalības stiprinātājs”, “Veiksmīgākais projekts”, “Drosmīgākais projekts”, “Viedais atbalsts”, “Iedvesmas dzirksts”, “Jauniešiem draudzīga vide” un “Pašvaldība jaunietim”. Konkursa uzdevumi ir popularizēt darbu ar jaunatni un tā nozīmi jauniešu pilnvērtīgai un vispusīgai attīstībai, tādējādi veicinot jauniešu dzīves kvalitātes uzlabošanos, kā arī rosināt pašvaldības, jaunatnes organizācijas un biedrības un nodibinājumus, kas veic darbu ar jaunatni, izvērtēt īstenotās aktivitātes jaunatnes jomā.

Ceremonijas programmā svētku uzrunas teiks Izglītības un zinātnes ministre Ilga Šuplinska, Latvijas Pašvaldību savienības priekšsēdis Gints Kaminskis un Latvijas Jaunatnes padomes prezidente Ilze Bergmane. Sveicienu sagatavojusi Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2020 – Ventspils. Ceremonijas ietvaros šī gada laureātus sveiks iepriekšējo gadu uzvarētāji, muzikālus priekšnesumus sniegs iemīļoti mūziķi: Ivo Grīsniņš-Grīslis, Aija Vītoliņa (Amber), Māris Vitkus, Edijs Šimiņš. Pasākumu vadīs negurstošais pozitīvas enerģijas lādiņš Kaspars Brūvelis.

Ceremonija tiks pārraidīta platformas “Facebook” tiešraidē. Seko FB pasākumam šeit. Atbalstīsim darba ar jaunatni veicējus, būsim kopā un uzzināsim, kurš saņems balvas šajā gadā!

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit