Viļoties budžeta izskatīšanas procesā, JKP rosina tomēr nepaaugstināt algas ne premjeram, ne ministriem

0
2430
Foto: Saeima

Rīga, 26.nov., LETA. Viļoties nākamā gada valsts budžeta izskatīšanas procesā, Jaunā konservatīvā partija (JKP) apspriedei koalīcijā rosina nākamajā gadā tomēr nepaaugstināt algas ne Ministru prezidentam, ne arī ministriem.

JKP valdes loceklis Krišjānis Feldmans aģentūrai LETA sacīja, ka, analizējot budžeta izskatīšanas procesu, ir vilšanās sajūta, jo finanšu ministrs Jānis Reirs (JV), premjers Krišjānis Kariņš (JV) un Finanšu ministrija budžeta projektu ir pametuši likteņa varā, ne reizi neatbildot uz jautājumiem un kritiku par “savu garadarbu”.

JKP frakcijas priekšsēdētājs Juris Jurašs minēto situāciju dosies apspriest ar pārējām koalīcijas frakcijām, rosinot budžetā neatbalstīt priekšlikumus, kas saistīti ar premjera un ministru algu celšanu. Iespējams, diskusijas varētu būt arī par ministriju parlamentārajiem sekretāriem, jo arī, piemēram, FM parlamentārais sekretārs Atis Zakatistovs ne reizi nav aizstāvējis budžetu debatēs.

JKP attiecīgi piekritīs arī Valsts prezidenta Egila Levita lūgumam nākamgad necelt prezidenta algu.

“Te ir runa par empātiju. Es esmu praktiski vienīgais, kas debatē ar opozīciju. Ja pats budžeta likums ir vērtējams ar trim ballēm no piecām, tad tā aizstāvēšana ir nesekmīga,” teica Feldmans.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit