Jaunās konservatīvās partijas līderis Jānis Bordāns sveic Latvijas iedzīvotājus Lāčplēša dienā!

0
1022

🇱🇻 Jānis Bordāns: “Katrai paaudzei ir sava cīņa! Gan tādos laikos kā šis, gan tādos kā tad, kad mūsu vectēvi cīnījās par Latvijas neatkarību. Starp brīvības cīnītājiem bija visdažādāko aicinājumu cilvēki, bet visus šos cilvēkus vienoja alkas pēc savas valsts!”

🔥 Lāčplēša diena ir gaiši atceres svētki gada vistumšākajā laikā. Tajos mēs pieminam mūsu nacionālos varoņus, bez kuru gribasspēka piepildītā devuma mēs šodien nedzīvotu savā brīvajā un demokrātiskajā valstī.

ℹ 1919. gada 11. novembrī Latvijas armija no bermontiešu karaspēka atbrīvoja Rīgu. Pirms tam Neatkarības kara frontē notika ilgas un asiņainas cīņas par Latviju. Tajās kā brīvprātīgie iesaistījās visdažādākie cilvēki – studenti, skolēni un pasniedzēji, dažādu profesiju pilsoņi un resoru darbinieki, Tautas padomes un Drošības departamenta pārstāvji un daudzi citi, kuriem saglabāt savu valsti bija dzīvības un nāves jautājums.

🕯 Lai 11. novembrī iedegtā sveču gaisma mūs vieno, silda, dod spēku un iedvesmo! Lai mūžam dzīva ir Latvijas varoņu piemiņa un mūsu pateicība viņiem!

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit