TM: Laulību reģistrācijā dzimtsarakstu nodaļās un baznīcās nedrīkst piedalīties vairāk kā 10 personas un jālieto maskas

0
1067
pexels.com

Tieslietu ministrija norāda, ka pamatojoties uz Ministru kabineta 2020. gada 9. jūnija noteikumiem Nr. 360 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai” jebkādos privātos pasākumos, tajā skaitā kāzu svinību pasākumos, ir atļauts vienlaikus pulcēties ne vairāk kā 10 personām.  

Laulības reģistrācija dzimtsarakstu nodaļā un baznīcā (gan iekštelpās, gan ārtelpās) ir iespējama klātesot ne vairāk kā 10 personām (ieskaitot dzimtsarakstu nodaļas amatpersonu un garīdznieku).

Vienlaikus Tieslietu ministrija uzsver, ka joprojām spēkā ir prasība personām ievērot savstarpēju divu metru distanci, kā arī ievērot citus noteiktos sociālās (fiziskās) distancēšanās un epidemioloģiskās drošības pasākumus. Ja laulības reģistrācija tiek veikta iekštelpās, tad apmeklētājiem un darbiniekiem, kuri no apmeklētājiem nav atdalīti ar fizisku barjeru, jālieto medicīniskās sejas maskas, nemedicīniskās (higiēnas vai auduma) sejas maskas vai sejas vairogus.

Tieslietu ministrija aicina personas būt atbildīgas un ievērot valstī noteiktos sociālās (fiziskās) distancēšanās un epidemioloģiskās drošības pasākumus, kā arī pirms laulības reģistrācijas lūgums sazināties ar dzimtsarakstu nodaļu vai baznīcu par tās iespējām nodrošināt visus nepieciešamos drošības pasākumus.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit