Bordāns aicina premjeru rīkoties un ierīkot VDD citviet, nevis Teikas zaļajā zonā

1
1514

Tieslietu ministrija šī gada 23.janvārī nosūtījusi vēstuli premjeram Krišjānim Kariņam, informējot par iespējamu alternatīvu risinājumu jaunai Valsts drošības dienestu (VDD) ēkai. Tieslietu ministrijas piedāvātais risinājums ne tikai apmierinātu iedzīvotāju prasību pret koku izciršanu un par parka atjaunošanu, bet arī VDD prasību pēc jaunas ēkas un, vienlaikus, saprātīgu valsts budžeta līdzekļu izlietojumu. Vēstulē premjers tiek aicināts sasaukt valsts drošības dienestu vadītājus un klātienē izrunāt šo jautājumu un vienoties par racionālāko risinājumu.

J.Bordāns: “Diemžēl konkrētu rīcību tā īsti neesam sagaidījuši, kas vedina domāt, ka premjers atsakās saprast šo problēmu. Šis ir jautājums, kurā ir nepieciešama valdības vadītāja izlēmīga rīcība. Tā vietā tiek vainoti attīstītāji, kuri tajā rajonā nav domājuši par zaļumiem un Rīgas dome, kura nav nekad domājusi par Marss velotreka vietu kā zaļo zonu. Daļa taisnības tur patiešām ir, taču šai valdībai ir iespēja visu vērst par labu un izvietot VDD ēkā, kura jau šobrīd tiek būvēta Tieslietu ministrijas iestāžu vajadzībām un kura atbilst vides aizsardzības prasībām un NATO augstākajiem standartiem attiecībā uz infrastruktūras kvalitāti un drošību.”

“Viens no iemesliem tam, kāpēc šis jautājums pēkšņi ieguva tik skaļu rezonansi, ir fakts, ka tas viss tiek darīts zem zīmoga “slepeni”. Ļoti ērts veids, kā piesegt neizdarības vai nevēlēšanos kaut ko darīt. Diemžēl šajā jautājumā Kariņa kungs turpina Kučinska kunga iesākto. Manā ieskatā būvniecības kopējā tāme nedrīkst būt noslepenota. Problēma ir tā, ka Kariņa kunga komandā, kuru veido bijušie ierēdņi, nav cilvēku, kuri orientētos šajos jautājumos. Šis jautājums kalpoja par mūsu nesaskaņu cēloni pērn vasarā un diemžēl mēs atkal pie tā esam nonākuši,’ akcentē J.Bordāns.

1 komentārs

  1. Ēkas tukšas atliku likām Rīgā,kas notiek ar Grebenšcikova ielā Diagnostikas centru ,kam viņs tiek izīrēts vai par velti prihvatizēts?Taja arī vajag so iestādi ierīkot ,tur ļoti daudz telpu .
    Atkal ieguldīs budžeta līdzekļus nelietderīgi!

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit