Šodien Jaunā konservatīvā partija iesniegs Eiropas parlamenta vēlēšanu sarakstu un programmu

1
1489
Jauno konservatīvo Padomes sēde

Šodien, 20. martā, plkst. 13.40 Jaunās konservatīvās partijas pārstāvji ieradīsies Centrālajā vēlēšanu komisijā (CVK) Smilšu ielā 4, Rīgā, lai iesniegtu deputātu kandidātu sarakstu Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanām un 4000 zīmju programmu “Drošība, identitāte, tiesiskums!”. Dokumentus iesniegs EP deputāta kandidāti Andis Kudors, Gatis Eglītis un Linda Ozola, kā arī Saeimas Jauno konservatīvo frakcijas priekšsēdētāja biedrs un partijas valdes loceklis Krišjānis Feldmans.

Jaunās konservatīvās partijas EP vēlēšanu saraksta līderi ir bijušais Austrumeiropas politikas pētniecības centra izpilddirektors A.Kudors, Saeimas deputāti G.Eglītis un L.Ozola.

A.Kudors: “Vēlēšanu programmas ietvarā, kuras doma ir izteikta tās nosaukumā, ir, mūsuprāt, būtiskākie ES jautājumi, kuriem spējam piedāvāt drosmīgas atbildes – dezinformācijas kanālu slēgšana, korupcijas mazināšana ES dalībvalstīs, paplašinot mandātu ES Prokuratūrai, nepieciešamā ES finansējuma piesaiste RAIL BALTICA projektam, ES ārējo robežu kontrole, sadarbība ar ES kaimiņvalstīm migrācijas mazināšanā, Austrumu partnerības problemātika u.c. ar lauksaimniecības politiku, izglītību saistītiem jautājumiem.”

Programmā uzsvērts, ka Eiropas integrācijas procesā jāņem vērā tas, ka politikas mērķis ir ne tikai radīt labvēlīgus apstākļus ekonomikai un drošībai, bet arī nacionālās identitātes un kultūras saglabāšanai.

Jānis Bordāns: “Gan ES, gan Latvijai nepieciešama mūsdienīga drosmīga un enerģiska stabilas vērtības pārstāvoša politika. Jaunā konservatīvā partija to piedāvā.”

1 komentārs

  1. Izvirzītie saeimas deputāti būtu ļoti noderīgi tepat Latvijā. Viņi cerīgi ir uzsākuši savu darbību. Kudora kgs ļoti laba izvēle. Lai visiem veiksme!

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit