Andis Kudors – Jaunās konservatīvās partijas Eiropas Parlamenta vēlēšanu kandidātu līderis

0
2614
Andis Kudors
Jaunās konservatīvās partijas Eiropas Parlamenta vēlēšanu kandidātu līderis

“Mēs ejam uz Eiropas Parlamentu, lai vairotu  Latvijas, Baltijas un Eiropas drošību. Tikai drošā zemē spēs attīstīties labklājība un tiesiskums, un mēs varēsim rūpēties par mūsu tautas neizzušanu nākotnē.” Andis Kudors

Sestdien, 2.martā, Jauno konservatīvo  padomes sēdē vienbalsīgi tika apstiprināts partijas Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanu kandidātu saraksts.

Saraksta līderis būs Austrumeiropas politikas pētījumu centra izpilddirektors, politologs Andis Kudors, kurš starptautiski zināms kā eksperts hibrīddraudu jautājumos.

Ar otro numuru kandidēs ekonomists, ilggadējs Latvijas pārstāvis Eiropas Komisijā, Saeimas Eiropas lietu komisijas priekšsēdētājas biedrs Gatis Eglītis, trešo – JKP Ārlietu domnīcas līdere, bijusī Norvēģijas Karalistes aizsardzības atašeja asistente, Saeimas deputāte Linda Ozola.

Uz EP kandidēs arī Beļģijas latviešu biedrības valdes locekle Ilze Zilgalve, jurists, advokāta palīgs Toms Bordāns, uzņēmējs un kultūras projektu kurators Dāvis Stalts, ekonomists un NATO bruņojumu iepirkumu un nodrošinājumu eksperts Indulis Tupesis, globālo iepirkumu speciālists aviācijas specializētā transporta jautājumos Lufthansa grupā Zigmārs Vestfāls, satiksmes jomas speciālists un Saeimas deputāts Jānis Butāns, Latvijas armijas virsnieks un bijušais Jaunsardzes un informācijas centra vadītājs Druvis Kleins, kultūras uzņēmējdarbības speciāliste un Jaunās konservatīvās partijas valdes locekle Santa Suhaka, Vidzemes tūrisma asociācijas vadītājs Raitis Sijāts, Eiropas Rekonstrukcijas un attīstības bankas Starptautisko konsultāciju programmas koordinators Rolands Repša, ekonomiste, enerģētikas uzraudzības speciāliste Agnese Villere, Saules enerģijas speciāliste un bijusī Vides un reģionālās attīstības ministrijas darbiniece Ieva Tikuma, kā arī psiholoģe un personālvadības speciāliste Anita Svece.

Jauno konservatīvo valdes priekšsēdētājs Jānis Bordāns akcentēja, ka, veidojot sarakstu, apvienota pieredze, valodu zināšanas, kompetence, profesionalitāte un starptautiskā pieredze. “Lielākā daļa saraksta kandidātu partijā ir no pirmās tās dibināšanas dienas, taču ir arī tādi, kuri pievienojušies pavisam nesen. Viņi ar savu degsmi spēs dot pienesumu ne tikai partijai un Latvijas sabiedrībai, bet arī Eiropas Savienības dimensijām,” uzsvēra J. Bordāns.

Andis Kudors vērsa uzmanību uz nepieciešamību veltīt lielāku uzmanību valsts identitātes un drošības jautājumiem Eiropas Savienības drošības kontekstā.  “Valsts drošība nav tikai militārā aizsardzība.  Pieredze un kompetence, ko esam ieguvuši, saskaroties ar Krievijas informācijas karu vairāku gadu garumā, ir devusi mums zināšanas, ko varēsim  pielietot, risinot problēmas plašākā mērogā,” sacīja jauno konservatīvo EP vēlēšanu saraksta līderis.

Lai turpmāk izvairītos no patiesībai neatbilstošas informācijas publicēšanas medijos, kā tas bija gadījumā ar Juri Jurašu, kad nedēļas garumā medijos tika izplatīta  nepatiesa informāciju par viņu kā EP saraksta līderi, aicinām medijus uzturēt komunikāciju ar partijas oficiāli vēlētām amatpersonām, kuras ir autorizētas sniegt jebkādu informāciju saistībā ar norisēm partijā.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit