Liktenīgais Juraša iesniegums

0
1704
Juraša tvīts
Juraša tvīts

Piedāvājam iepazīties ar Jura Juraša 2017. gada 20. jūlija iesniegumu KNAB priekšniekam Jēkabam Straumem. Šis iesniegums vēlāk kļuva par iemeslu pret viņu izbeigtā kriminālprocesa atjaunošanai. Iepazīstoties ar iesnieguma saturu, kļūst skaidrs kāpēc kriminālprocess tika atjaunots un kāpēc Juri lūdz izdot kriminālvajāšanai.

Ģenerālprokuratūras Īpaši pilnvarotu prokuroru nodaļas prokurore M.Dolgova 2016.gada 29.jūlijā ierosināja kriminālprocesu pret Juri Jurašu par valsts noslēpuma izpaušanu. Tieši viņa sniedza atbildi uz Jura Juraša 2016. gada 25. jūlija iesniegumu ģenerālprokuroram, kurā Juris Jurašs brīdināja ģenerālprokuroru par iespējamību, ka KNAB vadība varētu apzināti sastādīt nepatiesus dokumentus, uz kuru pamata varētu tikt ierosināts kriminālprocess.

2017.gada 31.augusta atbildē prokurore M.Dolgova paziņoja J.Jurašam, ka nekādas KNAB vadības bezdarbības nav bijis un ka viņš pats informāciju ir pārbaudījis – “Pārbaudot Jūsu iesniegumā izteikto apgalvojumu, ka KNAB vadība ilgstoši nav reaģējusi uz sniegto informāciju par Jums piedāvāto kukuli tā saucamajā “Latvijas dzelzceļa” krimināllietā, noskaidrots, ka tas neatbilst patiesībai. KNAB materiāli, ar kuriem iepazinos pārbaudes ietvaros, liecina, ka Jūsu sniegtā informācija, iespēju robežās, tika pārbaudīta, tai skaitā ar Jūsu aktīvu līdzdalību un Jūs bijāt informēts par šīs informācijas pārbaudes gaitu un rezultātiem”.

Šos prokurores secinājumus par nepamatotiem atzina prokurors A.Zalužinskis un M.Dolgovas ierosināto lietu 2017.gada 15.jūnijā izbeidza.

Tagad, lūdzot izdot Juri kriminālvajāšanai, tos pašus prokurores M.Dolgovas secinājumus vicina prokurors Urbāns.

IESNIEGUMS uz 13 lpp (Lai apskatītu SPIED UZ BULTIŅU – NEXT PAGE – LAI PĀRŠĶIRTU LAPASPUSI)

Juraša iesniegums KNAB vadītājam

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit