JKP piesaka spēcīgāko profesionāļu komandu valsts pārvaldes sistēmas maiņai

4
2998

Jaunā konservatīvā partija (JKP), kas pēdējo gadu laikā kļuvusi par straujāk augošo politisko spēku, 13.Saeimas vēlēšanām pieteikusi spēcīgāko jauno profesionāļu komandu valsts pārvaldes sistēmas maiņai.

“Lai valstī notiktu redzamas, pozitīvas pārmaiņas, pie valsts stūres jālaiž jauni cilvēki, kuriem nav komunistu laika pagātnes. Tādi, kuri lēmumus pieņems tautas, nevis dažu sponsoru, vai šauru interešu grupu interesēs,” uzsver JKP vadītājs un Ministru prezidenta amata kandidāts Jānis Bordāns.

JKP vadītājs Jānis Bordāns Saeimas vēlēšanās būs JKP līderis Vidzemes vēlēšanu apgabalā. Iekšlietu un tieslietu ministra amata kandidāte Juta Strīķe vēlēšanās startēs ar pirmo numuru Rīgas vēlēšanu apgabalā. 

Ekonomists, JKP valdes loceklis Krišjānis Feldmans, kurš JKP atbild par finanšu nozari, būs saraksta līderis Zemgales vēlēšanu apgabalā, īpašu uzmanību veltot reģionu un mazās lauksaimniecības nozares atbalstam.

Kurzemes vēlēšanu apgabalā ar pirmo numuru startēs JKP valdes loceklis un nominētais Veselības un labklājības ministrs Juris Jurašs: “Korupcija un korporatīvās saites jau gadiem valdībai liedz nodrošināt kvalitatīvu veselības aprūpi. Cilvēku neapmierinātība aug. Šī nozare ir jāvada cilvēkam, kurš nav “sistēmas produkts” un spēj piedāvāt radikālus risinājumus vecās sistēmas laušanai.” 

Savukārt Latgales saraksta līdere būs pazīstamā Latgales novada patriote, filoloģijas doktore Ilga Šuplinska, kura redz JKP komandā spēku, lai Latgali un tās iedzīvotājus izrautu no grimšanas depresijā. “Es Latgali redzu un jūtu kā gaišu, tālredzīgu, vitālu un dzīvespriecīgu vietu, kur vēlos dzīvot gan es pati, gan mani bērni. Latgale (tāpat kā Latvija) ir bagāta ar saviem cilvēkiem, tad, lūk, gribētos, lai tā varētu teikt arī pēc 20 gadiem. Mans mērķis ir likt sajust ikvienam latgalietim šo iekšējo spēku un atgūt izslavēto latgaliešu pašcieņu!”

JKP pabeigusi darbu pie 4000 zīmju programmas, kas paredz valsts un pašvaldību ierēdņu skaita samazināšanu par 30%, apvienojot vairākas iestādes un ministrijas, tā, lai Latvijā būtu kompakta un efektīva valsts pārvalde.

Par sociāli ekonomiskā plāna 3×500 ieviešanu atbildīgs JKP ekonomikas ministra kandidāts, ekonomists Gatis Eglītis, kurš pēc 8 gadu darba Eiropas Savienības iestādēs, ir atgriezies Latvijā. Plāns 3×500 paredz minimālo algu 500 eiro mēnesī. Vienlaikus ar IIN neapliekamais minimums algām un pensijām būs 500 eiro apmērā. 3X500 paredz minimālo pensiju 200 eiro apmērā jau 2019.gadā.

JKP ir dibināta 2014.gada 17.maijā kā konservatīvs un patriotisks spēks un četru gadu laikā, soli pa solim attīstoties, kļuvusi par straujāk augošo politisko spēku valstī, kas vairāk nekā 20 nodaļās apvieno ap 1000 biedru. JKP pamatvērtības ir 18.novembra republika, latviski runājoša nācija, demokrātija, tiesiskums un ģimene, kā arī samazināta valsts iejaukšanās privātajā sfērā un zemi nodokļi.

JKP Preses konference

Jaunās konservatīvās partijas preses konference, kur tika paziņoti 13. Saeimas vēlēšanu sarakstu līderi.

Posted by Jaunā konservatīvā partija on Wednesday, 18 July 2018

4 KOMENTĀRI

  1. redzu divas partijas, kuras ir tīras no komunistiem un sola veikt būtiskas izmaiņas valsts aparātā. KPV un JKP.. bet pirmie liekas diezgan lieli populisti… JKP izvirzījuši jaunus, kompetentus cilvēkus ar attiecīgo izglītību, attiecīgam amatam. Tāpēc es par JKP.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit