JKP aicina uz Tautas sapulci 23. augustā

5
2239

Darbu ir sākusi Saeimas izmeklēšanas komisija, kam būtu jāvērtē oligarhu sarunas un lietas izmeklēšanas izčākstēšanas iemesli. Taču komisijas darba sākums pagaidām ir vien sāpīgs kauns, jo deputāti par komisijas vadītāju ir iecēluši Ingunu Sudrabu, kura minēto sarunu kontekstā parādās kā Putinam vēlama premjera amata kandidāte. Tāpat šai deputātei acīmredzot nebūs pielaide valsts noslēpumam. Tātad, viņa varēs tikai tēlot, ka kaut ko izmeklē, lai arī ar materiāliem iepazīties nevarēs. Tā ir darba imitācija un valsts naudas izšķiešana. Saeimas izmeklēšanas komisijas līdzšinējās aktvitātes liecina – oligarhu laiki Latvijā nav beigušies. Arī Valsts prezidenta rīcība liecina – viņš līdzšinējo kārtību akceptē. Mēs prasām šo savdabīgo nabas saiti pārcirst.
Tuvojas 23. augusts. Mūsu tautas atmiņā viena no vistraģiskākajām dienām. Tieši šajā dienā 1939. gadā tika parakstīts noziedzīgais Molotova – Ribentropa pakts. Taču latviešu tautas atmiņā šīs datums arī ir saistīts ar cerībām, tautas spēku, kas spēj iedvesmot daudzus. Proti, 1989. gadā notika Baltijas ceļš.
Tomēr Molotova-Ribentropa pakta sekas nav likvidētas. Joprojām mūsu likteni nosaka citi. Aivars Lembergs ir gaidīts un respektēts viesis Saeimā un pie koalīcijas sarunu galda. Oligarhu varas nostiprināšanās ir cieši saistīta ar kolaborantu izveidoto un atbalstīto sistēmu. Mums Molotova – Ribentropa pakta sekas ir jālikvidē pilnībā. Ir jāgāž čekistu un citu padomju sistēmas draugu iniciētā sistēma. Beidzot no tiesas ir jāatjauno princips, ka Latvijas suverēnā vara pieder Latvijas tautai. Tikai tad, kad lēmumus valstī pieņems tautas ievēlētie Saeimas deputāti, ne oligarhi viesnīcu numuriņos vai pirtīs, Satversmes darbību varēs uzskatīt par atjaunotu.
Tāpēc mēs aicinām ikvienu Latvijas iedzīvotaju pievienoties un pulcēties šī gada 23. augustā, plkst. 19. 00, uz Tautas sapulci Rātslaukumā, kur mēs pieprasīsim atdot varu tautai, kā to skaidri un gaiši nosaka Latvijas Satversme.

5 KOMENTĀRI

  1. Lasīju ka apvērsumu K. Ulmanis ir veicis pats būdams valdībā, un tikai tāds cilvēks var panākt pārmaiņas.
    Vējonim ir lielākas iespēja ieviest kārtību, bet,…. viņš ir no ZZS. Tāpēc darīs to, ko saka oligarhi. Pat pirkstu nepakustinās Latvijas valsts labā.
    Neticu pārmaiņām, bet cerība mirst pēdējā.

  2. Kas veel ir jaapieraada attieciibaa uz Sudrabu?Vai nepietiek ar redzeeto ,ar ko vina dodaas uz koncertiem,kuras personas nes no veikala vinas tiiklinus,ko vina meklee Maskavas namaa esosajaas sapulcees,kaapeec vina noliedz,ka taa ir vina,kad devaas kopaa ar saviem braala deeliem un Maskavai svariigu personu uz Maskavu.Tikai aklais to neredz.Arii tiekoties ar Sleseru ,prom dodaas pa seetas durviim slepus.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit