Vai likumi tiek gatavoti dažu sponsoru interesēs?

0
1333

Jaunā konservatīvā partija (JKP) gatavo lūgumu Valsts prezidentam Raimondam Vējonim atgriezt otrreizējai caurlūkošanai grozījumus Kredītiestāžu likumā, par ko šodien draudzīgi nobalsoja partijas, kas saņem ziedojumus no tikko kā arestētājiem maksātnespējas administratoriem Ilmāra Krūma un Māra Sprūda.

Mums ir pamatotas bažas, ka grozījumi paredzēti, lai nepieļautu Mārim Sprūdam nevēlama administratora izvirzīšanu Trasta komercbankas likvidatora amatam. Jāsecina, ka šodien pieņemtie grozījumi ir noteikta maksātnespējas administatora karteļa lobēts likumprojekts viena ekonomiska grupējuma interesēs. Prakse, ka likumi tiek grozīti un piemēroti dažu interesēm, piedevām veidojot tos neprofesionāli no juridiskās tehnikas viedokļa, vairo tiesisko nihilismu. Kāda jēga meklēt labākos risinājumus nodokļu reformai, veselības aprūpes problēmām un izglītības jomai, ja pieļaujam, ka kāds pa to laiku dauza tiesiskas valsts pamatus?

Lūkojoties uz deputātu sarakstu, ka nobalsojuši par deputāta Imanta Parādnieka pēdējā brīdī iesniegto priekšlikumu, jājautā, vai iezīmējas arī jaunās valdības aprises? Vai arī tos vieno tikai līdzīgi sponsori?

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit