Jaunās konservatīvās partijas kopsapulces rezolūcija šā gada 20. un 21. augustā

0
1202
Kopsapulce

Šā gada 20.-21. augustā Jumurdas muižā Jaunā konservatīvā partija rīkoja savu trešo kopsapulci, kā arī organizēja komandas saliedēšanas aktivitātes. Pasākums pulcēja Jaunās konservatīvās partijas biedrus, atbalstītājus un interesentus no visiem Latvijas novadiem. Tos pārstāvēja uzņēmēji, valsts un pašvaldību darbinieki, mācību spēki, studenti, jaunās ģimenes, nevalstisko organizāciju un sporta organizāciju pārstāvji, mākslinieki, eksperti, konsultanti, reklāmas darbinieki un daudzu citu profesiju pārstāvji.

Kopsapulce pieņēma rezolūciju radikāli vērsties pret korupciju valstī līdz tās pilnīgai izskaušanai, sākot ar tiesību sargājošajām iestādēm. To nodrošina atbildīga un efektīva valsts pārvalde, izpildāmi likumi un samaksājami nodokļi. Jāpārtrauc arī gadu desmitiem kultivētā nesodāmība par neizdarīto vai tieši otrādi – nodarīto. Tiks veidota Jaunās konservatīvās partijas darba grupa, lai gatavotos 2018. gada Saeimas vēlēšanām ar mērķi nodrošināt būtisku JKP ietekmi valsts pārvaldē. Pārmaiņu veicināšanai tika nolemts nodibināt Jaunatnes nodaļu un 2017. gada pašvaldību vēlēšanu darba grupu.

Pasākuma otra daļa bija veltīta komandas gara veidošanai un jauno biedru iesaistei, kā arī saliedētības stiprināšanai. Deviņas dažādas punktu spēles ar militāra rakstura un tūrisma elementiem organizēja Tukuma 512. jaunsardzes instruktors Armands Kotke kopā ar Jaunās konservatīvās partijas jauniešiem, veicinot piedzīvojuma un sportisko garu, konkurenci un vienlaikus lojalitāti. Līdzdarbojās arī personības izaugsmes trenere Anna Krimele.

Paldies Jumurdas muižas saimei par viesmīlību.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit